10 Interesujących Ciekawostek o Samsung Galaxy s20

samsung Galaxy s20

Samsung galaxy S20 to jak reklamuje koreański gigant: zupełnie nowa mobilna rzeczywistość. Jest to na rynku mobilnym aktualnie „Mercedes klasy S”, czyli jeden z najlepiej wyposażonych modeli. Poniżej 10 ciekawostek o tym telefonie:

1. Samsung galaxy S20 to prawdziwy kombajny multimedialny. Potrafi on nagrywać filmy w rozdzielczości 8K, czyli największej dziś znanej na rynku. Z filmu istnieje możliwość wyodrębnienia jednej klatki w postaci zdjęcia o rozdzielczości 33 MP.

2. Ten model posiada przedni aparat fotograficzny do robienia tak zwanych „selfie” o rozdzielczości 40 MP. Z tyłu posiada Trzy aparaty: pierwszy szerokokątny o rozdzielczości 12 MP, drugi szerokokątny o rozdzielczości 108 MP oraz trzeci głębi ostrości.

3. Aparat fotograficzny w Samsung galaxy s20 posiada bardzo wydajny tryb nocny. Jeżeli zrobimy zdjęcie nocą to telefon wykona 30 zdjęć w 5 sekund i połączy je w jedną poprawnie naświetloną i najbardziej wyraźną.

4. Model galaxy s20 posiada funkcję w aparacie fotograficznym, który ma możliwość wykonywania kilku zdjęć z przedniego i tylnego aparatu w tym samym momencie. W ten sposób tworzony jest unikatowy kolarz zdjęć, który możemy zapisać w pamięci.

5. Aparat fotograficzny w tym modelu posiada zoom 100-krotny.

6. Samsung galaxy s20 wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Ramka zrobiona jest z jednolitego stopu metalu, a ekran chroniony jest szkłem. Telefon dodatkowo jest odporny na kurz i wodę ( zanurzenie w wodzie do 1.5 metra na 30 minut ) .

7. Model galaxy s20 jest już kompatybilny z siecią 5G. Jak tylko będzie ona aktywna w naszym kraju, to telefon automatycznie może z nią współpracować.

8. W tym modelu została zainstalowana bateria o pojemności 5000 mAh, która daje nam możliwość na 2 dni pracy.

9. Telefon ma możliwość szybkiego ładowania. Wystarczy 30 minutowe ładowanie, aby móc korzystać z telefonu cały dzień.

10. Odblokowanie telefonu może odbywać się przy pomocy czytnika linii papilarnych, aby mieć pewność, że tylko właściciel przegląda jego treść.

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.