10 Interesujących Ciekawostek o Samsung Galaxy s20

samsung Galaxy s20

Samsung galaxy S20 to jak reklamuje koreański gigant: zupełnie nowa mobilna rzeczywistość. Jest to na rynku mobilnym aktualnie „Mercedes klasy S”, czyli jeden z najlepiej wyposażonych modeli. Poniżej 10 ciekawostek o tym telefonie:

1. Samsung galaxy S20 to prawdziwy kombajny multimedialny. Potrafi on nagrywać filmy w rozdzielczości 8K, czyli największej dziś znanej na rynku. Z filmu istnieje możliwość wyodrębnienia jednej klatki w postaci zdjęcia o rozdzielczości 33 MP.

2. Ten model posiada przedni aparat fotograficzny do robienia tak zwanych „selfie” o rozdzielczości 40 MP. Z tyłu posiada Trzy aparaty: pierwszy szerokokątny o rozdzielczości 12 MP, drugi szerokokątny o rozdzielczości 108 MP oraz trzeci głębi ostrości.

3. Aparat fotograficzny w Samsung galaxy s20 posiada bardzo wydajny tryb nocny. Jeżeli zrobimy zdjęcie nocą to telefon wykona 30 zdjęć w 5 sekund i połączy je w jedną poprawnie naświetloną i najbardziej wyraźną.

4. Model galaxy s20 posiada funkcję w aparacie fotograficznym, który ma możliwość wykonywania kilku zdjęć z przedniego i tylnego aparatu w tym samym momencie. W ten sposób tworzony jest unikatowy kolarz zdjęć, który możemy zapisać w pamięci.

5. Aparat fotograficzny w tym modelu posiada zoom 100-krotny.

6. Samsung galaxy s20 wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Ramka zrobiona jest z jednolitego stopu metalu, a ekran chroniony jest szkłem. Telefon dodatkowo jest odporny na kurz i wodę ( zanurzenie w wodzie do 1.5 metra na 30 minut ) .

7. Model galaxy s20 jest już kompatybilny z siecią 5G. Jak tylko będzie ona aktywna w naszym kraju, to telefon automatycznie może z nią współpracować.

8. W tym modelu została zainstalowana bateria o pojemności 5000 mAh, która daje nam możliwość na 2 dni pracy.

9. Telefon ma możliwość szybkiego ładowania. Wystarczy 30 minutowe ładowanie, aby móc korzystać z telefonu cały dzień.

10. Odblokowanie telefonu może odbywać się przy pomocy czytnika linii papilarnych, aby mieć pewność, że tylko właściciel przegląda jego treść.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *