Tech

Przewidywanie przyszłości wymaga pychy, w związku z czym powinna ona być spotykana z czymś więcej niż tylko terabajtem sceptycyzmu. Z biegiem lat nauczyłem się, że najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest spędzanie czasu z kreującymi ją ludźmi. Pracując z najlepszymi konsultantami i mając wiodących innowatorów technologicznych jako klientów, łatwo rozpoznać trendy, które mają największy potencjalny wpływ na nasze życie.

To zawsze jest czymś nowym i ekscytującym, jeśli chodzi o technologię – czy to inteligentnym asystentem, który pomaga Ci przetrwać dzień czy samochodem elektrycznym, który pomaga chronić środowisko.

Wiele technologii pomogło ukształtować ostatni rok i spodziewamy się, że technologia odegra jeszcze większą rolę w obecnym roku.

Pokemon Go uruchomił miliard dolarów popytu na rozrywkę z rozszerzoną rzeczywistością (AR) na całym świecie i coraz więcej branż zwraca na to uwagę, ponieważ może to być źródłem dodatkowych dochodów. Wprowadzenie przystępnych cenowo okularów AR oraz wyświetlacza HUD (Head up display) – przejrzystego wyświetlacza- usprawni sposób, w jaki ludzie robią zakupy, pracują i bawią się.

Tech

Ciekawostki na temat OpenAI

OpenAI, czołowa amerykańska organizacja badawcza w dziedzinie AI, jest znana z podwójnej struktury: non-profit OpenAI Inc. oraz jej komercyjnego oddziału,

Tech

Jaki MacBook warto kupić w 2024 roku

W obliczu dynamicznego rozwoju technologii, wybór odpowiedniego laptopa stał się zadaniem wymagającym zarówno rozległej wiedzy, jak i strategicznego podejścia. MacBooki