Samsung Galaxy s10 – 10 Interesujących Ciekawostek

Samsung Galaxy s10

Samsung galaxy s10 to kolejny wysokiej klasy telefon koreańskiej firmy. Posiada on wiele multimedialnych narzędzi, która sprawią że w jednym telefonie będziemy mieć tak mnogość funkcji kilku innych urządzeń. Poniżej 10 ciekawostek o Samsung galaxy s 10:

1. Model galaxy s10 dba o nasze bezpieczeństwo. Posiada on w tylnej obudowie czytnik linii papilarnych. Dzięki niemu możemy na przykład odblokować telefon i mieć pewność że tylko my możemy mieć do niego dostęp.

2. Telefon posiada aparaty fotograficzne. Jeden z przodu do robienia zdjęć typu „selfie”. Oraz trzy z tyłu do fotografowania otoczenia. Jeden z nich jest szerokokątny o kącie widzenia 123 stopnie czyli tak jak u człowieka.

3. Tryb nocny aparatu fotograficznego wykonuje w jednym momencie aż 17 zdjęć. Dzięki temu jest w stanie dobrać odpowiednie naświetlenie oraz ostrość i stworzyć 1 najlepsze z dostępnych danych zdjęcie.

4. Samsung galaxy s10 posiada funkcję kamery sportowej. Można na nim wiec nagrywać osoby w ruchu, a telefon sam wyeliminuje drgania.

5. Ten model ma możliwość dzielenia się indukcyjnie swoją energią. Możemy więc swoim telefonem naładować inny telefon wykonany w tej technologii po prostu zbliżając je do siebie.

6. Galaxy s 10 jest świetnie wykonane. Materiałem ramki jest aluminium, a ekran chroniony jest fabrycznie montowanym szkłem. Telefon ponadto posiada odporność na kurz i wodę.

7. Telefon posiada możliwość rozbudowania pamięci o dodatkowe 512 GB poprzez dokupienie karty pamięci.

8. Wyświetlacz telefonu został wykonany zgodnie z technologią Amoled. Oznacza to, że kolory są bardziej żywe nić w standardowym wyświetlaczu oraz bardziej wyraziste.

9. Z tego telefonu można korzystać nawet przy bardzo silnym świetle słonecznym. Posiada on bowiem aż 800 nitów, dzięki którym możemy obserwować ekran nawet przy dużym świetle.

10. Czytnik linii papilarnych został tak skonstruowany, że tworzy mapę 3D opuszka naszego palca. Dzięki temu możliwe jest odblokowanie telefonu za pomocą swojego palca nawet kiedy jest on mokry lub zabrudzony.

4.7/5 - (liczba ocen: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.