Mobile

Najlepsze płatne aplikacje do nauki języka ukraińskiego

flaga ukraińska na ręce

Praktyczny i uporządkowany, Master Ling nauczy Cię ukraińskiego w najlepszy możliwy sposób! Dzięki kursom na wszystkich poziomach pomoże Ci to poradzić sobie z językiem poprzez starannie zapakowane kursy, quizy i zabawne mini-gry.

Gdy masz już umiejętności czytania i pisania, możesz nawet ćwiczyć rozmowę z wbudowanym chatbotem! Zalecana dla początkujących, ta aplikacja równoważy zabawę i naukę z przyjaznym dla użytkownika podejściem do nauki języka ukraińskiego.

Nic dziwnego, że Duolingo znalazło się na tej liście, biorąc pod uwagę jego powszechną reputację wśród aplikacji do nauki języków. Dzięki systemowi opartemu na powtórzeniach będziesz awansować w różnych kategoriach lekcji, uczyć się nowych słów i zwrotów oraz ćwiczyć konstrukcję zdań. Co więcej, jego ćwiczenia są również wspierane narracją audio. Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego z Duolingo:

– Lekcje podobne do gry z zachętą opartą na smugach
– Dynamiczne lekcje dla początkujących
– Oparte na powtórzeniach

Memrise oferuje kilka kursów języka ukraińskiego, z medium nauczania dla różnych języków. Chociaż nie jest to oficjalnie oferowane przez programistów Memrise, jego aktywna społeczność oparta na użytkownikach opracowała wystarczającą ilość treści, aby utrzymać Cię w ruchu! Uzupełnij swoje studia szeroką gamą kursów, począwszy od alfabetu ukraińskiego, najczęściej używanego słownictwa, gier słownych i lekcji audio. Przyjazna dla początkujących i wszechstronna, ta żywa platforma z pewnością podniesie Twoje morale.

Zanurz się w naukę z LingQ, dokładną biblioteką kursów ukraińskich materiałów do nauki. Tutaj z pewnością zbudujesz swoje słownictwo i umiejętności rozumienia, ponieważ nauczysz się obserwować i używać tych słów w prawdziwym kontekście. Z filmów na YouTube, książek, artykułów, piosenek i podcastów platforma oferuje szeroką gamę ukraińskich mediów, które można osobiście wybrać i zaimportować. W połączeniu ze słownikiem LingQ i Przewodnikiem po gramatyce ukraińskiej.

Rozwijaj swoje umiejętności konwersacji z Pimsleur, jedną z najbardziej zaufanych aplikacji do autentycznej nauki! Korzystając z certyfikowanej metody Pimsleur, jej lekcje pomagają budować zrozumienie poprzez ciągłe zanurzenie. Pimsleur Ukraiński Poziom 1 jest nauczany przy użyciu standardowego ukraińskiego lub oficjalnego języka państwowego, poprzez lekcje audio, fiszki i gry! Z 30 kursami audio koncentruje się na rozmowie (słownictwo i gramatyka) i czytaniu (wymowa i akcent).

Zacznij korzystać z Mango Languages, aplikacji bogatej w ćwiczenia ze słuchania i czytania. Zachowując lekkość i prostotę, jego lekcje koncentrują się przede wszystkim na rozwijaniu słownictwa, wymowy, gramatyki i wiedzy kulturowej. Jedną z rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, jest użycie „semantycznego mapowania kolorów”. Aby pomóc Ci przypomnieć sobie i zrozumieć ukraińskie wzorce mowy, używa gramatyki oznaczonej kolorami, aby podkreślić ważne słowa i zwroty. Oprócz ustanowienia kluczowych lekcji, uzyskanie ukraińskiego nauczyciela może pomóc w zreformowaniu umiejętności czytania, pisania i mówienia na bardziej osobistym poziomie. Możesz dostosować swoje plany lekcji, ćwiczyć rozmowę i poprosić o ich profesjonalny insigh.

4.5/5 - (liczba ocen: 2)