Nie tylko Tinder. Najlepsze aplikacje randkowe

randki online

W dzisiejszych czasach jest tak wiele aplikacji randkowych, że może być trudno zdecydować, którą wybrać. Tinder to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych opcji, ale nie jedyna. W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych aplikacji randkowych, innych niż Tinder. Mamy nadzieję, że znajdziesz idealną dla siebie!

1. Bumble

Ta aplikacja różni się od innych aplikacji randkowych, ponieważ kobieta musi wykonać pierwszy ruch. Jeśli Ci się spodoba, wyśle wiadomość i poczeka na Twoją odpowiedź (lub jeśli nie odpowie w ciągu 24 godzin, znika). Ideą tego jest zapewnienie większej kontroli w rękach kobiet, jeśli chodzi o wykonanie pierwszego ruchu, co może być trudne, biorąc pod uwagę, że mężczyźni często są bardziej zdeterminowani, jeśli chodzi o ściganie kobiet, którymi są zainteresowani.

2. Coffee Meets Bagel

Ta aplikacja jest bardzo podobna do Tindera, ale jest lepsza! Otrzymasz jeden match dziennie, który będzie znajdował się blisko ciebie. Jeśli polubisz tę osobę, możesz połączyć się z nią i porozmawiać przy kawie (lub herbacie). Aplikacja ma kilka innych świetnych funkcji, w tym brak reklam i niechcianą „notatkę miłosną” z codziennego meczu, jeśli nie odpowiesz w ciągu 24 godzin.

3. Hinge

Ta aplikacja jest świetna, jeśli szukasz związku. Aplikacja pokazuje tylko jeden potencjalny match dziennie, więc o wiele łatwiej jest połączyć się z kimś na Hinge niż z innymi aplikacjami randkowymi. Zostaniesz zapytany o to, jakiej osoby szukasz, a następnie aplikacja przeszuka swoją bazę danych, aby znaleźć osoby pasujące do Twoich kryteriów (np. ktoś, kto poszedł na Twoją uczelnię lub pracuje w tej samej branży).

4. OkCupid

Ta aplikacja jest świetna, jeśli chcesz mieć wiele opcji, jeśli chodzi o randki. Witryna zawiera obszerny test osobowości, który pomaga im dopasować ludzi do potencjalnych partnerów, z którymi byliby zgodni. Zawiera również zabawne quizy i kwestionariusze, dzięki którym możesz poznać kogoś, zanim zdecydujesz, czy chcesz się z nim połączyć.

5. Match

To kolejny popularny serwis randkowy, który istnieje od lat. Chociaż nie jest aplikacją randkową, zdecydowanie warto ją sprawdzić, jeśli szukasz czegoś poważnego. Witryna zawiera obszerny test osobowości, dzięki czemu może dopasować ludzi do potencjalnych partnerów, którzy są ze sobą kompatybilni.

6. Badoo

Ta aplikacja jest świetna, jeśli szukasz czegoś niezobowiązującego. Jest podobna do Tindera, ale ma kilka dodatkowych funkcji, takich jak możliwość wysyłania zdjęć i wiadomości bez konieczności „przesuwania” ich w prawo lub w lewo. Aplikacja ma również więcej filtrów niż większość innych aplikacji randkowych, dzięki czemu możesz naprawdę zawęzić wyszukiwanie w zależności od odległości danej osoby.

7. Plenty of Fish: To jeden z największych serwisów randkowych na świecie, z ponad 150 milionami zarejestrowanych użytkowników. Ta aplikacja jest świetna, jeśli szukasz czegoś niezobowiązującego, a zwłaszcza jeśli szukasz towarzysza lub towarzyszki na wspólne mniejsze czy większe podróże.

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *