Etui na telefon oraz inne niezbędne akcesoria gsm

etui

Właściciel smartfona, który chce zadbać o design swojego telefonu szuka odpowiedniego etui. Jego głównym zadaniem jest ochrona przed ewentualnym upadkiem, wygląd jest sprawą drugorzędną, jednak o to także warto zadbać. Oprócz etui są jeszcze inne akcesoria gsm, które warto mieć.

Etui na telefon

Wygląd telefonu wbrew pozorom jest bardzo ważny. W ciągu dnia korzystasz z niego nie jeden raz, sprawdzasz godzinę, zamawiasz zakupy, komunikujesz się z innymi, czytasz artykuły, staje się twoim towarzyszem. Dla niektórych jest przedmiotem niezbędnym do pracy, dlatego warto w niego inwestować. Nie bez powodu chcesz zadbać także o jego wygląd. Ładne etui na telefon daje radość z użytkowania, tył telefonu jest widoczny dla innych, ważne by ten element dodatkowo chronił telefon przed upadkiem. Możesz wybrać proste, klasyczne etui w jednolitym kolorze, z ciekawym nadrukiem lub wybraną przez siebie grafiką. Sprawdź jakie etui jest odpowiednie na twój model telefonu.

Poniżej przedstawiono najpopularniejsze rodzaje etui, wśród dostępnych na rynku:

  • Etui pancerne – case powinien mieć ciekawy wygląd, a także funkcję ochronną. Osoby, które prowadzą aktywny tryb życia, uprawiają sporty, pracują w trudnych warunkach potrzebują dodatkowej ochrony. Taki case powinien być wykonany z jak najlepszych materiałów, posiadać powłokę antypoślizgową, by zmniejszyć ryzyko upadku.
  • Etui zamykane – Wybierają go najczęściej osoby, które cenią sobie eleganckie dodatki, często wykonane ze skórzanego lub skóropodobnego tworzywa. Dodatkowo mogą posiadać ciekawe  elementy dekoracyjne w postaci żłobień. Dzięki temu, że można je zamykać na magnes chronią tył i przód telefonu przed upadkiem. Dodatkową zaletą takiego etui jest miejsce na karty płatnicze, dokumenty i inne.

Inne niezbędne akcesoria:

Szkło hartowane

Ochrona telefonu przed upadkiem i zarysowaniami to bardzo ważna sprawa. Obecnie dostępne na rynku szkła hartowane, czyli specjalne osłonki doskonale dopasowują się do telefonu, są bardzo cienkie oraz  przezroczyste. Można je założyć samodzielne, tylko należy to zrobić starannie.

Uchwyt do telefonu

Jeśli często jeździsz za kółkiem, bardzo ważne jest bezpieczeństwo twoje i pasażerów. W końcu podczas korzystania z nawigacji, słuchania muzyki, rozmów na głośniku zapewnisz sobie komfort podczas jazdy. Odpowiednio zainstalowany uchwyt nie zasłoni pola widzenia, a to jest najważniejsze.

Oczywiście jest jeszcze wiele innych przydatnych gadżetów. W powyższym zestawieniu zaprezentowano te podstawowe, które spełnią wymagania każdego użytkownika smarfona.

3/5 - (liczba ocen: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.