Oprogramowanie hotelowe – jakie wybrać?

Uśmiechnięci dorośli partnerzy biznesowi, sprawdzający nowe oprogramowanie

Decydując się na konkretny program komputerowy w hotelarstwie, trzeba pamiętać, jak ważna jest to decyzja dla funkcjonowania całego obiektu. Czym należy się kierować wybierając konkretny rodzaj oprogramowania? Podstawowe znaczenie mają oczywiście możliwości finansowe hotelu. Ponadto, istotnym czynnikiem decyzyjnym powinny być także jego wymagania i zakres usług, jaki interesuje kupującego.

Jednym z wiodących na rynku programów obsługi w hotelarstwie jest KWHotel. Oprogramowanie hotelowe KWHotel to narzędzie przeznaczone dla obiektów noclegowych małej i średniej wielkości, których specyfika pozwala na pracę na kalendarzu rezerwacji. Program posiada zaawansowane opcje i moduły, pozwalające na korzystanie z niego w małych, średnich i dużych obiektach noclegowych i hotelach.

Jaki rodzaj oprogramowania KWHotel wybrać?

Decydując się na oprogramowanie hotelowe KWHotel, można wybrać jedną z trzech wersji:

– darmowa wersja Free, pozwala na zarządzanie małym ośrodkiem noclegowym,

– jednostanowiskowa wersja Standard, korzysta z bazy danych zainstalowanych na jednym komputerze,

– wielostanowiskowa wersja Pro przeznaczona dla większych obiektów, która wyposażona jest w internetową bazę danych. Program ten nie ma limitów stanowisk i jest zsynchronizowany z systemem rezerwacji on-line.

Dlaczego warto wybrać KWHotel?

Program jest wyjątkowo prosty i intuicyjny, wyposażony w szeroki zakres opcji i modułów, które ułatwiają pracę w obiekcie noclegowym. Zaznajomienie się z funkcjonalnościami systemu jest bardzo łatwe i nie wymaga żadnych szkoleń. Dodatkowym atutem tego systemu jest jego atrakcyjna cena, która pozwala na to, aby każdy właściciel obiektu noclegowego mógł sobie na nie pozwolić, usprawniając za jego pomocą pracę swojego hotelu oraz oszczędzając czas swój i swojego personelu.

Korzyści, jakie niesie zastosowanie programu KWHotel?

KWHotel to funkcjonalne oprogramowanie dla hoteli, którego zastosowanie niesie ze sobą wiele korzyści. Jednym z największych plusów tego rozwiązania jest możliwość uproszczenia systemu rezerwacji. Zastosowanie programu rezerwacyjnego pozwala na minimalizację ryzyka błędu. Dzięki temu mamy pewność, że unikniemy kłopotliwej sytuacji, w której mimo rezerwacji, hotel nie dysponuje odpowiednim pokojem. Narzędzia, które będą dostępne w oprogramowaniu, zależą w dużej mierze od tego, na jaką opcję programową się zdecydujemy. Podczas podejmowania decyzji, co do zakupu którejś z opcji trzeba zastanowić się przede wszystkim nad tym, jakie potrzeby ma dany obiekt hotelowy i co należałoby ulepszyć.

4/5 - (liczba ocen: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *