Porady

Komputery Acer – najlepsze modele na rynku

komputer stacjonarny

Od kilku lat komputery marki Acer cieszą się najlepszą opinią. Jak wskazują użytkownicy, ten model komputerów działają płynnie, ułatwiają pracę, naukę i codzienne życie. Co marka Acer ma do zaoferowania swoim użytkownikom? Które modele cieszą się największym zainteresowaniem na rynku? Poniżej kilka propozycji!

Model Acer Spin 1

Wśród najlepszych modeli idealnych na uczelnię i do pracy wymienia się Acer Spin 1. Choć jest to proste urządzenie, bo nie da się na nim pograć w gry, czy napisać skomplikowanych programów, to ma aż 4 tryby pracy: laptopa, tabletu, wyświetlania i namiotu.

Sprawia to, że jest jednym z najchętniej wybieranych urządzeń, ponieważ daje wiele możliwości i można go dopasować do okoliczności. Co więcej, jest to intuicyjne urządzenie, więc nikt nie będzie miał trudności z opanowaniem obsługi.

Model Acer Aspire 5

Bardzo dobrą opinią cieszy się również Acer Aspire 5. Jest to uniwersalne urządzenie, które potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Model ten daje bardzo szerokie możliwości – można na nim pracować w programach biurowych, przeglądać Internet, czy nawet przygotować prezentację multimedialną. Jakby tego było mało, to Acer Aspire 5 sprawdzi się również jako dostawca rozrywki.

Można na nim grać, oglądać filmy, czy nawet słuchać muzyki. Jeśli przez zbyt częste użytkowanie, coś przestanie pracować, to również nie ma powodów do zmartwień, ponieważ pod ręką jest serwis acer. Można się do niego zgłosić z wieloma problemami, ponieważ dla serwisu nie ma zadań, z którymi nie byłyby w stanie sobie poradzić. Specjaliści chętnie zajmą się uszkodzoną klawiaturą, usuwaniem wirusów, czy nawet uszkodzoną matrycą.

Model Acer Nitro 5

Acer Nitro 5 to prawdziwy hit wśród graczy, dlatego każdy, kto chciałby korzystać maksimum z doznań grania, powinien sięgnąć właśnie po ten laptop. Acer Nitro 5 został wyposażony w inteligentny układ chłodzenia, ultranowoczesny procesor, czy wysokiej jakości ekran. Jednak również osoby, które cenią sobie wysoką jakość urządzenia, będą zadowolone z tego modelu. Można go wykorzystać nie tylko do rozgrywek, ale również do pracy, nauki, czy innych rozrywek.

Model Acer Swift 3

Acer Swift 3 to coś dla fanów ultrabook oraz osób, które preferują swobodne poruszanie się ze sprzętem. Model ten waży niecałe 1,5 kg oraz ma bardzo dobry akumulator, który jest w stanie zagwarantować pracę na 12 godzin bez konieczności podłączania do prądu. To sprawia, że staje się bardzo poważną konkurencją dla wszystkich produktów z tej kategorii, ponieważ trudno o drugi tak wydajny sprzęt.

Artykuł powstał dzięki współpracy z firmą AZ serwis – Serwis Acer Poznań.