Tech

Jak zabezpieczyć swój telefon przed zniszczeniem?

iphone

Na samym początku, po kupnie nowego telefonu bywa tak, że szczególną wagę przykładamy do jego bezpieczeństwa. Oglądamy z każdej strony, dbamy jak umiemy najlepiej. Cieszymy się smukłością smartfona, jego funkcjami. Z czasem bywa różnie. Zauważamy drobne rysy na ekranie lub obudowie. I następuje wtedy moment, w którym kupujemy etui. Etui na rynku jest cała masa, na przykład etui skórzane, etui zamykane. Przy ogromnej ilości dostępnych produktów na rynku, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Ale jak znaleźć odpowiednie etui, kiedy tego jest tak dużo?

Jak dobrać odpowiednie etui skórzane?

Przede wszystkim – sprawdź model swojego telefonu. Niejednokrotnie kupujący często nabywali etui skórzane, które kompletnie nie pasowało do ich modelu telefonu. Niektórzy niestety nie zwracają na to uwagi, jednak często bywa tak, że kupujemy coś i dopiero potem myślimy. Od samego początku szukając odpowiedniego etui skórzanego, należy patrzeć na jego model. Najlepiej dopasowane modele etui skórzanego są takie, które pochodzą prosto od producenta. Mamy wtedy gwarancję, że zostaną one wykonane z najwyższej jakości materiału, ale również będą idealnie dopasowane. Etui skórzane, które nie przylega całkowicie do telefonu nie spełnia swojej roli. Jeśli telefon choć trochę rusza się w środku, może to oznaczać, że będzie nam wypadał.

Eleganckie etui skórzane czy etui w kwiatki?

Wszystko zależy od Twojej płci oraz zawodu, który wykonujesz. Oczywiście, należy być sobą w każdych okolicznościach. Jednak jeśli jesteś mężczyzną, który na co dzień chodzi w garniturze, to etui skórzane powinno być eleganckie. Będzie ono wtedy twoją wizytówką. Natomiast, jeśli planujesz kupić etui, które będzie zabawne, twoi kontrahenci mogą być tym faktem zniesmaczeni. Dobierz etui skórzane do swojego trybu życia i pracy.

Jakiego rodzaju etui potrzebujesz?

Znów ważna jest wykonywana przez nas praca i życie codzienne. Jeśli jesteś osobą, która często wyjmuje telefon z etui, to kiepską opcja będzie dla Ciebie pokrowiec. Niezliczona ilość razy, kiedy będziesz szybko wyjmować telefon, doprowadzi Cię do szaleństwa. Jeśli jednak potrzebujesz ochroni to etui skórzane doskonale spełnia swoją rolę. Będzie trzymało telefon w jednym miejscu, ale nie będzie ograniczało jego ruchów. Etui silikonowe może nie zawsze spełniać swoją rolę, kiedy telefon nam upadnie. Na nim najczęściej możliwe są różnego rodzaju nadruki.

Dobór odpowiedniego etui zależy od Ciebie. Etui skórzane, etui plastikowe czy gumowe – to wszystko jest uzależnione od Twoich preferencji, życia codziennego i upodobań.