RozrywkaMobile

Najlepsze gry na telefon za darmo w 2023 roku

gra diablo immortal
źródło: blizzard.com

Sklep Apple, czy sklep Google, które mamy na swoim telefonie, od zawsze rozrywają się w strzępach od ilości aplikacji, a głównie gier. Na tym małym urządzeniu możemy zagrać we wszystko: farma, strategia, strzelanki, opieka nad zwierzętami itd. Znajdziemy tu rozgrywki singleplayer, jak i multiplayer.

Gier na telefon jest tyle, że można się pogubić, dlatego właśnie mamy serdeczną przyjemność przedstawić Ci najlepsze, darmowe gry na telefon roku 2022!

1. Diablo Immortal

Bardzo wyczekiwana gra na telefon, której podstawowa wersja jest darmowa (podstawa zapewni nam naprawdę wiele godzin niesamowitej rozgrywki i rozrywki). Jest to gra akcji z gatunku MMO, posiada ona także swoją rozbudowaną fabułę. Ta rozgrywka ma łączyć ze sobą historie z poprzednich wersji, czyli Diablo II oraz Diablo III. Gracz ma za zadanie walczyć z siłami starożytnego zła oraz z armią piekieł. Na początku możesz wybrać upragnioną klasę postaci, wśród których znajduje się: barbarzyńca, magik, mnich, nekroman, łowca demonów oraz krzyżowiec. Wejdź do świata wspaniałej grafiki i ciekawej rozgrywki, pokonując siły zła!

2. Genshin Impact

Znana już wielu gra na PC, pojawiła się także na telefonach komórkowych! Rozgrywka opiera się o świat anime. Jest to gra przygodowa, ma swoją niesamowicie rozbudowaną fabułę. Zaczyna się ona od historii rodzeństwa. Będziesz jednym z nich przemierzać świat pełen stworów. Dzięki misjom, które nie zawsze będą proste i logiczne, rozgrywka jest bardzo ciekawa i emocjonująca. Gra jest ciągle ulepszana, producenci dbają o swoich graczy dodając coraz to nowsze eventy, a także mapy, zbroje, klasy, miejsca itd.

3. APEX Legends Mobile

Osoby, które interesują się światem gier, z pewnością słyszały o APEX. Jest to bardzo rozwinięta strzelanka, która pozwala graczom na dynamiczne pojedynki online. Gra pochodzi od Electronic Arts, producenta, który stworzył między innymi wszystkie części Simsów. Podczas rozgrywki wybierzesz postać, którą będziesz się poruszał i walczył, ale także oddział, z którym będziesz to robił. Uniwersum APEX ciągle się rozwija, dzięki czemu gracze nie znudzą się grą zbyt szybko.

4. Warhammer 40,000 Freeblade

Rozgrywka idealna dla fanów prostych, jednak emocjonujących strzelanek. Producenci postarali się o fantastyczną szatę graficzną, która robi ogromne wrażenie. Całość rozgrywki odbywa się z perspektywy pierwszej osoby, więc gracz może poczuć się jak bohater w swoim małym urządzeniu. Ruch maszyny jest automatyczny, Ty będziesz musiał rozprawić się z wrogami, którzy nadciągać będą ciągle w dużych ilościach.

5. League Of Legends: Rift

W takim zestawieniu nie mogło zabraknąć oczywiście popularnego LOLa, który podbija serca graczy już od dawna poprzez PC, a teraz trafił także na urządzenia mobilne! Rozgrywka toczy się na arenie, na której naprzeciwko siebie będą walczyć dwie drużyny, każda licząca po pięciu graczy. Na małym ekranie rozgrywka jest jednak bardziej emocjonująca – producenci postarali się o zwiększeniu jej dynamiki. Gra na telefonie jest szybsza, a na ekranie znajdziesz o wiele więcej elementów.

4.7/5 - (liczba ocen: 3)