RozrywkaMobile

Najlepsze gry na telefon za darmo w 2024 roku

gra diablo immortal
źródło: blizzard.com

Sklep Apple, czy sklep Google, które mamy na swoim telefonie, od zawsze rozrywają się w strzępach od ilości aplikacji, a głównie gier. Na tym małym urządzeniu możemy zagrać we wszystko: farma, strategia, strzelanki, opieka nad zwierzętami itd. Znajdziemy tu rozgrywki singleplayer, jak i multiplayer.

Gier na telefon jest tyle, że można się pogubić, dlatego właśnie mamy serdeczną przyjemność przedstawić Ci najlepsze, darmowe gry na telefon roku 2024!

1. Diablo Immortal

Bardzo wyczekiwana gra na telefon, której podstawowa wersja jest darmowa (podstawa zapewni nam naprawdę wiele godzin niesamowitej rozgrywki i rozrywki). Jest to gra akcji z gatunku MMO, posiada ona także swoją rozbudowaną fabułę. Ta rozgrywka ma łączyć ze sobą historie z poprzednich wersji, czyli Diablo II oraz Diablo III. Gracz ma za zadanie walczyć z siłami starożytnego zła oraz z armią piekieł. Na początku możesz wybrać upragnioną klasę postaci, wśród których znajduje się: barbarzyńca, magik, mnich, nekroman, łowca demonów oraz krzyżowiec. Wejdź do świata wspaniałej grafiki i ciekawej rozgrywki, pokonując siły zła!

2. Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile: Mobilna wersja popularnej serii gier FPS. Gra oferuje szeroki wybór trybów rozgrywki, w tym klasyczny deathmatch, dominację czy poszukiwanie flagi. Gracze mogą wybierać spośród wielu różnych broni i gadżetów, aby dostosować swoją strategię.

3. PUBG Mobile

Kolejna popularna gra z gatunku Battle Royale. W grze do 100 graczy zostaje wysłanych na wyspę, gdzie muszą walczyć o przetrwanie. Gracze mogą zbierać broń, zasoby i pojazdy, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo 1

4. Genshin Impact

Znana już wielu gra na PC, pojawiła się także na telefonach komórkowych! Rozgrywka opiera się o świat anime. Jest to gra przygodowa, ma swoją niesamowicie rozbudowaną fabułę. Zaczyna się ona od historii rodzeństwa. Będziesz jednym z nich przemierzać świat pełen stworów. Dzięki misjom, które nie zawsze będą proste i logiczne, rozgrywka jest bardzo ciekawa i emocjonująca. Gra jest ciągle ulepszana, producenci dbają o swoich graczy dodając coraz to nowsze eventy, a także mapy, zbroje, klasy, miejsca itd.

5. Clash of Clans

To gra strategiczna z elementami tower defense. Gracze budują wioskę, rozwijają armię i atakują wsie innych graczy. Gra oferuje rozbudowane możliwości rozwoju i personalizacji.
Clash of Clans to gra, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Oferuje ona proste zasady, ale wymagającą rozgrywkę. Gra jest bardzo angażująca i potrafi wciągnąć na długie godziny.

6. APEX Legends Mobile

Osoby, które interesują się światem gier, z pewnością słyszały o APEX. Jest to bardzo rozwinięta strzelanka, która pozwala graczom na dynamiczne pojedynki online. Gra pochodzi od Electronic Arts, producenta, który stworzył między innymi wszystkie części Simsów. Podczas rozgrywki wybierzesz postać, którą będziesz się poruszał i walczył, ale także oddział, z którym będziesz to robił. Uniwersum APEX ciągle się rozwija, dzięki czemu gracze nie znudzą się grą zbyt szybko.

7. Rise of Kingdoms

Gra strategiczna z elementami MMO. Gracze mogą współpracować z innymi graczami w celu podboju świata. Gra oferuje rozległy świat do eksploracji i wiele możliwości rozwoju. Rise of Kingdoms to gra, która oferuje coś dla każdego. Gracze mogą cieszyć się piękną grafiką, wciągającą historią i dynamiczną rozgrywką. Gra jest bardzo satysfakcjonująca i potrafi wciągnąć na długie godziny.

8. Warhammer 40,000 Freeblade

Rozgrywka idealna dla fanów prostych, jednak emocjonujących strzelanek. Producenci postarali się o fantastyczną szatę graficzną, która robi ogromne wrażenie. Całość rozgrywki odbywa się z perspektywy pierwszej osoby, więc gracz może poczuć się jak bohater w swoim małym urządzeniu. Ruch maszyny jest automatyczny, Ty będziesz musiał rozprawić się z wrogami, którzy nadciągać będą ciągle w dużych ilościach.

9. StarCraft: Remastered

To odświeżona wersja kultowej gry strategicznej. Gra oferuje klasyczną rozgrywkę w nowym wydaniu. StarCraft: Remastered to gra, która zachwyci fanów kultowej serii. Gra oferuje klasyczną rozgrywkę w ulepszonej grafice. Gra jest bardzo satysfakcjonująca i potrafi wciągnąć na długie godziny.

10. League Of Legends: Rift

W takim zestawieniu nie mogło zabraknąć oczywiście popularnego LOLa, który podbija serca graczy już od dawna poprzez PC, a teraz trafił także na urządzenia mobilne! Rozgrywka toczy się na arenie, na której naprzeciwko siebie będą walczyć dwie drużyny, każda licząca po pięciu graczy. Na małym ekranie rozgrywka jest jednak bardziej emocjonująca – producenci postarali się o zwiększeniu jej dynamiki. Gra na telefonie jest szybsza, a na ekranie znajdziesz o wiele więcej elementów.