10 Ciekawych Ciekawostek o Huawei P40 Pro

huawei p40 pro

Huawei Pro 40 to dzisiaj jeden z najlepszych telefonów na rynku. Jest to bowiem multimedialny kombajn, który posiada profesjonalny aparat fotograficzny oraz wiele innych funkcji, dzięki którym możemy zrezygnować z licznych gadżetów. Poniżej 10 ciekawostek o tym modelu :

1. Pro 40 posiada łącznie, aż 4 aparaty fotograficzne. Jeden jest umiejscowiony z przodu na potrzebny zdjęć typu „selfie”. Jego rozdzielczość to 32 Mpix. Z tyłu znajdziemy zaś 3 aparaty. Główny i najlepszy ma rozdzielczość 50 Mpix. Oprócz niego umiejscowione tam są obiektywy super zoom o rozdzielczości 12 Mpix oraz obiektyw, który mierzy głębię ostrości o rozdzielczości 40 Mpix.

2. Obiektyw w aparacie fotograficznym pozwala na zoom pięciokrotny optyczny oraz 50-krotny cyfrowy.

3. Wyświetlacz tego modelu jest bez ramki, a jego wielkość to 6.58 cala.

4. Huawei Pro 40 posiada w tylnej części czytnik linii papilarnych. Stosowany on jest głównie jako funkcja blokady telefonu. Dzięki takiemu zabezpieczeniu możemy być pewni, że tylko my z naszym indywidualnym zarysem linii papilarnych na placu, będziemy mieli dostęp do danych.

5. Nagrywanie filmów może odbywać się w technologii 4K oraz ich odtwarzanie w zwolnionym tempie nawet do 200 klatek na sekundę.

6. Bateria tego modelu ma pojemność 4200mAh. Pozwala to na około 2 dni używania telefonu bez ładowania.

7. Telefon posiada odporność na kurz i wodę zgodnie ze specyfikacją IP68. Oznacza to, że powinien on poprawie działać na głębokości 1.5 metra przez 30 minut.

8. Model Pro 40 posiada dwie możliwości ładowania. Pierwsza jest standardowa przy pomocy kabla – możliwe jest też szybkie ładowanie poniżej jednej godziny. Druga metoda jest indukcyjna i bezprzewodowa, polega na zbliżeniu telefonu do ładowarki.

9. Pamięć wewnętrzna telefonu wynosi, aż 256 GB, która może być oczywiście dalej rozbudowana poprzez zastosowanie zewnętrznej karty pamięci.

10. Huawei Pro 40 posiada specjalną platformę AppGallery. Jest to miejsce, gdzie znajdziemy wszelkie aplikacje, które są kompatybilne z systemem operacyjnym Android na naszym telefonie.

2/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.