Rozrywka

Planet Zoo – Zalety gry

Planet Zoo

Gry to wspaniała rozrywka dla ludzi w każdym wieku. Gry uczą, bawią, sprawiają że stajemy się bardziej kreatywni. Wiele gier jest ukierunkowanych na różne pasje i zainteresowania.

Jeśli ktoś kocha zwierzęta, chętnie odwiedza zoo i wie dużo na ich temat, na pewno zachwyci się grą pod tytułem Planet Zoo. To gra strategiczna, która jest bardzo wciągająca.

1. Gra Planet Zoo jest skierowana dla miłośników gier strategicznych. To gra w której trzeba samemu stworzyć zoo od podstaw, zagospodarować je ulicami, budynkami, wybiegami oraz oczywiście zwierzętami.

2. Trudność gry polega na tym, że trzeba z rozmysłem podejmować każdą decyzję. Jeśli popełnimy jakiś błąd, będzie na tym cierpieć budżet naszego zoo a także same zwierzęta.

3. Gra Planet Zoo nie należy do najłatwiejszych gier i to jest w niej fajne, bo wszystkie łatwe gry bardzo szybko się nudzą a ta pochłania wiele czasu i mocno angażuje użytkownika.

4. Najwięcej zabawy zapewnia budowanie wybiegów dla zwierząt. Aby to zrobić dobrze, trzeba najpierw poznać zwyczaje i potrzeby danego zwierzęcia, jeśli chodzi o przestrzeń do biegania i podłoże na którym będzie się ono dobrze czuło. Jeśli tworzymy zamknięte obiekty, musimy zadbać także o odpowiednią temperaturę i wilgotność.

5. Zaletą tej gry jest to, że uczy nas ona dbania o zwierzęta, zapewnia nam też wiedzę na temat życia i potrzeb różnych zwierząt, które możemy spotkać w zoo.

6. Gra ma bardzo wysoki poziom symulacji, znacznie się wyróżnia na tle innych podobnych propozycji. Grafika jest bardzo dobra, co również nie pozostaje bez znaczenia.

7. Celem gry jest oczywiście zarobienie jak największej liczby pieniędzy i zadowolenie klientów zoo.

8. Ciekawą opcją jest możliwość handlowania swoimi zwierzętami z innymi graczami, którzy posiadają własne zoo. W ten sposób również można zarobić pieniądze.

9. Ważną funkcją gry są samouczki, dzięki nim można poznać wszystkie tajniki dobrej gry i we właściwy sposób budować swoje zoo.

10. Plusem gry jest także relaksacyjna muzyka, która uprzyjemnia spędzanie czasu w grze.