iPhone 8 ciekawostki, informacje i mało znane fakty

iPhone 8

Każdego roku wprowadzany jest nowy zestaw iPhone’ów. Jak zawsze, są dobre. Ale również mogą być złe.

Sercem iPhone jest układ A11 firmy Apple. Jest szybki.

Chociaż iPhone 8 wygląda bardzo podobnie z przodu, nowa, szklana konstrukcja z tyłu umożliwia bezprzewodowe naładowanie baterii iPhone 8.

Ładowanie bezprzewodowe działa w oparciu o istniejący ekosystem Qi, oznacza, że istnieje wiele kompatybilnych akcesoriów innych niż od Apple.

True Tone jest niesamowite. Ta technologia pozwala iPhone’owi dopasować światło, które emituje z ekranu do otaczającego go światła. Na zewnątrz, w świetle dziennym, ekran jest bardziej niebieski, jaśniejszy, a wewnątrz ma cieplejszy odcień.

Dlaczego ma to znaczenie? Cóż, pozwala to na lepsze odwzorowanie kolorów na ekranie. Celem jest upewnienie się, że zawsze widzisz to, co jest na ekranie, jako doskonałą reprodukcję, a True Tone został zaprojektowany, aby zapobiec zniekształcaniu się światła otoczenia przez to, co pokazuje wyświetlacz.

Ekran jest oszałamiający, nawet w porównaniu z OLED w iPhone X – jest to powód, dla którego Apple utknął z LCD na tak długo. Jest bardziej niezawodny i osiąga świetne wyniki przy niższych kosztach.

Port słuchawkowy może jeszcze nie działać, ale firma Apple dołączyła do zestawu przeprojektowane głośniki, które są nawet o 25% głośniejsze.

Oznacza to, że iPhone ma głębszy bas zapewniają lepszy dźwięk muzyki, filmów, a nawet rozmów głośnomówiących.

Te nowe urządzenia są wyposażone w najmocniejszy i najinteligentniejszy układ scalony w historii smartfonów.

Sześciordzeniowa konstrukcja procesora zapewnia optymalną wydajność i żywotność baterii. Trzy-rdzeniowy procesor graficzny zaprojektowany przez firmę Apple został zoptymalizowany pod kątem gier 3D i doświadczeń AR.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *