Mobile

Iphone 7 plus ciekawostki

Ciekawostki o Iphone 7 plus

Apple w końcu zintegrowało w swoich urządzeniach IPS67, co sprawia, że jest on odporny na wodę. Zlikwidowano również wariant 16GB. Pozbyli się jednak również wariantu 64GB. Dostępne opcje – 32 GB, 128 GB i 256 GB.

Dzięki iPhone’owi 7 i iPhone’owi 7 Plus, Apple pozbył się gniazda słuchawkowego. Zamiast tego oferuje słuchawki EarPods luz z adapterem słuchawek 3,5 mm do użytku ze starszymi słuchawkami. Bezprzewodowe AirPods firmy Apple należy jednak zakupić oddzielnie.

Jak donoszą media, niektórzy próbowali nawet wywiercić otwory pod gniazdo słuchawkowe.

Apple w większości przypadków ma taką samą konstrukcję zewnętrzną, więc pod względem kształtu jest niemal identyczny z iPhonem 6 i 6s. Oczywiście jest kilka drobnych różnic, a także kilka większych, jak np. brak gniazda słuchawkowego.

Optyczna stabilizacja obrazu. Było to tylko na iPhone 6s wcześniej, ale teraz jest to na głównym modelu też. Nadal wyposażony w czujnik 12MP, ale teraz jest o 60% szybszy i o 30% bardziej energooszczędny. Nie musisz już tracić baterii, jeśli masz problem z migawką.

Obiektyw ma teraz szerszy otwór przysłony f/1.8, co pozwala na uzyskanie znacznie większej ilości światła niż w przypadku modeli wcześniejszych. Migawka powinna być ustawiona tak, aby poradzić sobie również z oświetleniem sztucznym. Możesz w końcu zapisywać pliki RAW i JPEG, a także robić zdjęcia w szerokiej gamie kolorów.

Oprócz standardowego obiektywu 12MP, iPhone 7 plus posiada drugi obiektyw 56 mm (w porównaniu ze standardowym obiektywem 28 mm).

Apple twierdzi, że urządzenie mogło pozostawać w wodzie do głębokości 1 metra przez 30 minut. Jednak, jak wynika z testów przeprowadzonych przez kanał społecznościowy EverythingApplePro, iPhone 7 i 7Plus mogą pozostawać w wodzie dłużej i prawie do głębokości 2 metrów.

Apple iPhone wprowadził na rynek dwa nowe kolory: Black i Jet Black. Podczas gdy wersja czarna ma matowe wykończenie, opcja Czarny Jet wydaje się być podatna na zarysowania. Według wszystkich opinii iPhone’a 7 i 7 Plus, jest on również podatny na odciski palców.