Tech

Popularne funkcje nowoczesnych tabletów

tablet

Nowoczesne tablety dają o wiele więcej możliwości niż tego samego rodzaju urządzenia dostępne jeszcze kilka lat temu. Jakie nowe funkcje oferują dostępne na rynku tablety? Poniżej przegląd kilku funkcji, które można znaleźć w nowych tabletach w ofercie T-Mobile.

Nowe tablety – z kinowym dźwiękiem i optymalnym ekranem

Nowoczesne tablety mogą poszczycić się wysokiej klasy ekranami. W połączeniu ze świetnej jakości dźwiękiem, podczas oglądania filmów, dają możliwość stworzenia warunków zbliżonych do kinowych. Za przykład niech posłużą Lenovo Tab M10 i Lenovo Yoga Smart Tab. Pierwszy ma imponujący, 10,3-calowy wyświetlacz w technologii FHD Plus. Ekran nie tylko wiernie prezentuje obraz, ale też pozwala go podziwiać pod różnymi kontami widzenia. W drugim z wymienionych modeli znalazły się głośniki Hi-Fi JBL z inteligentnym wzmacniaczem i technologią optymalizacji dźwięku Dolby Atmos®. Dzięki połączeniu tych wszystkich elementów, odtwarzane dźwięki są donośne, a przy tym realistyczne.

Inteligentne funkcje nowoczesnych tabletów

Wyróżnikiem tabletów dostępnych w T-Mobile są inteligentne rozwiązania, które znacznie ułatwiają korzystanie z tego rodzaju urządzeń na co dzień. Jedno z takich rozwiązań to inteligentny asystent. W nowoczesnych tabletach można wprowadzić Asystenta Google w tryb nieaktywny i dzięki temu sprawić, że tablet stanie się przyrządem do sterowania cyfrowym domem. W taki sposób można sterować urządzeniami z dowolnego miejsca, nie tylko z domu. Kolejna inteligentna funkcja tabletów to możliwość odblokowywania urządzenia za pomocą… uśmiechu. Nowoczesne tablety, gdy zauważą twarz, sa  wstanie ja rozpoznać i zalogować użytkownika o urządzenia. Takie rozwiązanie jest dostępne np. w Lenovo Tab M10.

Nowoczesne tablety – z podstawką, która daje wiele możliwości

Konstrukcje nowych tabletów są opracowywane w taki sposób, by jeszcze bardziej ułatwić i uprzyjemnić użytkownikowi korzystanie z urządzenia. Dzięki wbudowanej podstawce, Lenovo Yoga Smart Tab można postawić, umieścić w pozycji pochylonej, trzymać w rękach, a nawet powiesić. Z kolei Alcatel 3T 10 został wyposażony w specjalną okładkę, która może pełnić dwie funkcję. Podstawowa to oczywiście ochrona ekranu np. w trakcie transportu. W drugim przypadku, okładki można użyć w roli podkładki, co będzie szczególnie przydatne podczas korzystania z urządzenia z użyciem klawiatury.

Artykuł partnera