Tech

Rkantor – uproszczona i przyśpieszona wymiana walut

W dobie internetu wiele aspektów życia uległo uproszczeniu i przyśpieszeniu. Zmiany te nie ominęły także wymiany walut. Kantory internetowe nie są nowością. Internetową wymianę walut oferuje wiele firm prywatnych, a także banki posiadają własne kantory. To ta ostatnia grupa, kantory bankowe, mogą zagwarantować bezpieczeństwo, najkorzystniejszy kurs i solidne zaplecze finansowe. Kantor internetowy rkantor.com/kurs-euro należący do Raiffeisen POLBANK oferuje dodatkowo wiele udogodnień, z których można skorzystać.

Przede wszystkim sam układ strony internetowej jest bardzo przejrzysty i czytelny. Możemy poruszać się po niej w sposób łatwy i intuicyjny, szybko odnajdując interesujące nas opcje, czy informacje. Strona główna to nie tylko miejsce, z którego możemy przejść do ekranu logowania, ale to przede wszystkim tablica informacyjna wyświetlająca aktualne kursy walut. Te najbardziej popularne, będące najczęściej wykorzystywanymi jak euro, frank, funt czy dolar są wyróżnione i wyświetlone jako pierwsze, ułatwiając klientom dostęp do interesujących ich informacji o aktualnym kursie i dając możliwość przejścia do ich szybkiej wymiany.

Rkantor.com jest platformą, która nie boi się konkurencji. Dzięki porównywarce cenowej, możemy zapoznać się z ofertami internetowych kantorów innych banków, konfrontując je w czasie rzeczywistym z propozycją platformy Rkantor.com. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzamy czas, którego nie tracimy na przeszukiwanie internetu i odwiedzanie każdej strony z osobna. Co więcej, porównywarka cenowa upewnia nas w przekonaniu, że Rkantor.com jest najlepszym wyborem z dostępnych na rynku ofert.

Kantor czynny jest w godzinach 8-22, co daje możliwość dokonania wymiany walut w przeciągu całego dnia, a także w późnych godzinach wieczornych. Dzięki tak długiemu przedziałowi czasu, można skorzystać z usług platformy czy to w pracy, czy też wygodnie w domu. Jednak największym plusem platformy Rkantor.com jest możliwość wymiany walut po godzinach pracy, dzięki giełdzie walutowej czynnej przez całą dobę.

Platforma internetowa Rkantor.com daje także możliwość dokonania bezpłatnych przelewów walutowych do 14 największych banków. Bez żadnej prowizji i ukrytych opłat, kantor internetowy udostępnia możliwość przelania waluty do takich banków jak między innymi Credit Agricole, Mbank, Getin Noble czy PKO BP.

Jeśli przejrzystość strony internetowej, a także widoczne jak na dłoni opcje dostępne na platformie Rkantor.com w dalszym ciągu nie dają pewności, że jest to właściwy wybór, kantor internetowy daje możliwość skorzystania z wersji demonstracyjnej. Jest to przyjemny sposób na sprawdzenie w jaki sposób działa platforma i upewnienie się, że trafiliśmy we właściwe miejsce.

Rzadko spotykana elastyczność i przejrzystość, a także całodobowa dostępność usług oferowanych przez platformę Rkantor.com znajdują odzwierciedlenie w pierwszym miejscu zajętym w teście PIBJA 2017. Dodatkowo wyświetlane na stronie głównej opinie klientów zamieszczane w serwisie Opineo.pl są najlepszą rekomendacją wysokiej jakości usług, jakie świadczy kantor internetowy Rkantor.com.

4.7/5 - (liczba ocen: 12)