Tech

Okulary Wirtualnej Rzeczywistości

W dzisiejszych czasach można kupić okulary wirtualnej rzeczywistości które można wykorzystać do wielu rzeczy. Zastanawiałeś się do jak głupich rzeczy można ich użyć? Jeśli tak to oto kilka pomysłów.

1. gotowanie

spaghetti

Spróbuj nauczyć się w nich gotować. Zestaw słuchawkowy może przenieść cię do wirtualnej kuchni z wirtualnym jedzeniem i wirtualnymi przyborami. Brzmi nudno? Tak! Brzmi głupio? Jeszcze bardziej! Dlaczego? Wirtualne przybory, nie możesz nic dotknąć, więc nie jesteś wstanie poznać prawdziwych odczuć. Nie jesteś wstanie nauczyć si, które punkt są gorące a które nie. Ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że nie jesteś w stanie poczuć smaku ani zapach potrawy. Jak można nauczyć się coś ugotować jeśli nie ma możliwości powąchania i spróbowania tego. Ale ma to jedną zaletę. Jeśli wszystko jest tu wirtualne to nie musisz nic zmywać po tym doświadczeniu. Zdejmujesz wirtualny zestaw i wszystko jest tak jak było.

2. książki

książka

Możesz w nich czytać. Starsi ludzie mogą jeszcze pamiętać, że kiedyś mieliśmy książki. Potem powstały E-booki na tabletach. Teraz czas na okulary wirtualnej rzeczywistości. Pierwsza rzecz, która przychodzi mi do głowy: dlaczego miał bym używać masywnego wirtualnego zestawu słuchawkowego zamiast lekki tablet. Odpowiedź brzmi: z powodu atmosfery. Używając tablet nadal znajdujesz się w swoim normalnym otoczeniu tymczasem wirtualny zestaw może przenieść Cię w każde miejsce jakie sobie zażyczysz, ale czy naprawdę tego potrzebujemy?

3. Zamiana płci

zamiana płci

Czy jesteś facetem i chciał byś dowiedzieć się jak to jest być dziewczyną albo czy jesteś dziewczyną, która chciał by dowiedzieć się jak to jest być facetem? Dzięki wirtualnemu zestawowi możecie teraz zamienić się płciami. Brzmi fajnie, ale to mniej niż myślisz. Możesz zamienić się punktem widzenia z kolegą/ koleżanką. Istniej rzeczywiste uczucie lub każdy inny rodzaj doznania. Nie zależnie od tego, że miał to być pouczający program na pewno skończy jako wirtualna seks zabawka.

4. jedzenie

jedzenie

Możesz zjeść ekscytujący obiad. Przygotować jedzenie albo pójść do restauracji i w czasie jedzenia użyj swojego wirtualnego zestawu słuchawkowego. To może przenieść cię w każde inne otoczenie. W czasie kiedy tak naprawdę jesteś w restauracji nie daleko swojego domu, możesz odtworzyć scenę ze sławnej restauracji daleko od ciebie. Ciągle za mało? To co powiesz na jadalnię na dnie oceanu? Z wirtualnym zestawem jest to możliwe, ale kto tego chce? Jeżeli jem w restauracji chcę przeżywać w tej restauracji i nigdzie indziej.

5. Symulator pracy

pracowanie

Jeśli masz za dużo wolnego czasu i tęsknisz za swoją pracą możesz skorzystać z symulatora pracy. Z pomocą przychodzą okulary wirtualnej rzeczywistości. Dzięki zestawowi możesz uciec ze swojego domu i poczuć się jak byś był w pracy. Naprawdę tego chcesz? Ja zdecydowanie nie. Czy jest w ogóle ktoś kot by tego chciał? Większość z nas nie lubi pracować i che uciec z miejsca pracy.

Wirtualny zestaw słuchawkowy może być interesujący i ma duży potencjał, ale te przykłady są raczej dziwaczne.

4.5/5 - (liczba ocen: 19)