Moto

Nowoczesny i stabilny uchwyt samochodowy

Jest to najnowszy na naszym rynku, najchętniej obecnie kupowany uchwyt samochodowy o kompaktowej konstrukcji. Jego niezwykle elegancki wygląd oraz zaawansowana technologia i innowacyjność projektu przy stosunkowo niewysokiej cenie sprawiają, że jest bardzo popularny na rynku. Jest to niezwykle uniwersalny uchwyt, który pozwala na zamontowanie każdego telefonu o szerokości od 5. 9cm do 8. 8cm (2. 3″-3. 5″).

iOttie EASY ONE TOUCH 4 CAR MOUNT to niezwykle stabilny uchwyt samochodowy, posiadający wszelkie podstawowe funkcje i zapewniający bezpieczne, uniwersalne oraz funkcjonalne rozwiązanie dla wszystkich smartfonów. Podobnie jak jego poprzednicy, One Touch 3, One Touch 2 i One Touch XL, także i Easy One Touch 4 jest oparty na innowacyjnej, opatentowanej przez producenta technologii, umożiwiającej blokowanie za jednym dotknięciem. Dzięki prostej, nieskomplikowanej, intuicyjnej metodzie montażu oraz demontażu umieszczanie naszego telefonu w uchwycie nie powinno nastręczać najmniejszych problemów, nawet w czasie jazdy. Cały ten proces mozemy przeprowadzić zaledwie w kilka sekund, za pomocą kilku ruchów,

Uchwyt EASY ONE TOUCH 4 CAR MOUNT tym posiada także niezwykle funkcjonalną, dwuetapową dźwignię, dzięki której możemy zamocować gow dowolnym miejscu, na każdej powierzchni i na optymalnej dla nas wysokości.

Przyssawka dołączona do uchwytu EASY ONE TOUCH 4 CAR MOUNT jest niezwykle mocna, trzyma nasze urządzenie bardzo stabilnie, nie porusza się nawet podczas jazdy po bardzo nierównej nawierzchni. Ważne jest także to, iż podczas jazdy nie generuje żadnych dodatkowych dźwięków, które mogłyby rozpraszać osobę kierującą pojazdem. Przyssawka umożliwia zamocowanie naszego telefonu zarówno na szybie, jak i na desce rozdzielcze samochodu.

Dodatkowo do zestawu EASY ONE TOUCH 4 CAR MOUNT dołączona jest specjalna podkładka Dashboard Pad, dzięki której możliwe jest bezpieczne i mocniejsze przyleganie uchwytu do nierównych powierzchni, takich jak deska rozdzielcza samochodu. Podkładka montowana jest jednorazowo, dlatego przed jej zainstalowaniem musimy dokładnie upewnić się co do miejsca zamontowania. Po naklejeniu podkładki odczekać należy pół godziny, zanim zamocujemy na niej uchwyt. Rozwiązanie to zwiększa przyczepność i stabilność zamontowania uchywtu EASY ONE TOUCH 4 CAR MOUNT.

Urządzenie posiada ruchome stopki, dzięki którym optymalnie możemy dopasować nasz uchwyt do większości smartfonów i oraz ich akcesoriów. Stopkę dowolnie regulujemy, odkręcając lekko pokrętło i dostosowując jej położenie.

Easy One Touch 4 posiada tak zwane „teleskopowe ramię”, które zapewnia użytkownikowi optymalne korzystanie z telefonu podczas jazdy. Wysięgnik pozwala na regulację pod bardzo szerokim kątem (aż 225°), co daje wiele wariantów ustawienia, dzięki czemu każdy kierowca ma mozliwość optymalnego dostaosowania EASY ONE TOUCH 4 CAR MOUNT do swoich potrzeb.

Dzięki innowacyjnemu, ergonomicznemu projektowi wszystkie regulatory w Easy One Touch 4 Car Mount umieszczone są w taki sposób, aby zapewnić jak najlepszy i całkiem swobodny dostęp dla ręki.

Uchwyt Easy One Touch 4 posiada niski profil, dzięki czemu nie ogranicza widoczności kierowcy ani nie zasłania pola jego widzenia.

Zaletą Easy One Touch 4 Car Mount jest minimalistyczny wygląd, niewielkie rozmiary oraz stosunkowo niewielka waga uchwytu. Doskonała przyczepność do wielu – niekoniecznie całkiem gładkich powierzchni – to dodatkowy atut.

Chcesz, by podczas jazdy nic nie zakłócało Ci pola widzenia a jednocześnie byś mógł swobodnie korzystać np. z nawigacji czy też odbierać bezpiecznie połączenia telefoniczne? Wypróbuj koniecznie najnowszy iOttie Easy One Touch 4!