Interaktywna platforma edukacyjna dla dzieci w wieku szkolnym

Interaktywna platforma edukacyjna dla dzieci w wieku szkolnym

Jaki jest jeden z najbardziej naturalnych i zarazem najłatwiejszych sposobów przyswajania wiedzy? Poprzez zabawę.

Niewiele osób wie, że dostępna jest interaktywna platforma edukacyjna dla dzieci w wieku szkolnym, która oparta jest o nowoczesną metodę nauki poprzez zabawę. Squla to świetne narzędzie do przyswajania wiedzy. Jest ona w 100% zgodna z aktualną podstawą programową MEN.

Squla stawia przed uczniami kolejne wyzwania dostosowane do ich poziomu umiejętności, a postępy w nauce wynagradza punktami, które zamienia się na fantastyczne nagrody. Pozwala uczniom na zdrową rywalizację między sobą, co jeszcze bardziej motywuje ich do osiągania kolejnych poziomów.

Przedszkolaki dzięki platformie Squla mogą nauczyć się: cyferek, literek czy języka obcego. Zadania dla przedszkolaków czytane są przez profesjonalnego lektora. Nauczanie obejmuje cały materiał z języka angielskiego, przyrody, polskiego i matematyki. Program dla klas IV-VI obejmuje naukę: języka polskiego, matematyki, muzyki, plastyki, angielskiego, niemieckiego, zajęć technicznych i komputerowych, czy historii i społeczeństwa. Obecnie rośnie rola egzaminów opartych o testy, co może powodować dodatkowy stres u dzieci. Platforma pozwala przygotować się do sprawdzianu dla szóstoklasistów.

W pakiecie otrzymujemy konto rodzicielskie które umożliwia kontrolę profilu naszego dziecka i monitorowanie jego postępów. Dzięki aplikacji którą dostana jest na komputerze, telefonie, czy tablecie, rodzic może na bieżąco sprawdzać jak dziecku się powodzi w nauce. Możemy dowiedzieć się, które przedmioty są jego mocną stroną, a nad czym warto by jeszcze było popracować. W ten sposób możecie pracować razem, tak by dziecko czuło się pewniej.

Platforma jest wolna od reklam, więc jest bezpieczna dzieci. Widać, że dzieciom się Squla podoba i ich to ciekawi. Czas kiedy dzieci się rozwijają i kiedy są ciekawe świata jest naprawdę krótki, dlatego wybierajmy mądrze dla naszych pociech.

Interaktywna platforma edukacyjna dla dzieci w wieku szkolnym

Podsumowując. Ze Squla można zdobywać wiedzę w formie zabawy ze wszystkich przedmiotów szkoły podstawowej:

Język polski
Matematyka
Język angielski
Język niemiecki
Przyroda
Historia i społeczeństwo
Muzyka i plastyka
Zajęcia techniczne i komputerowe
Edukacja społeczna


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *