Wymiana szybek w urządzeniach Apple

smartwatch

Produkty Apple stanowią pionierskich sprzęt elektroniczny na świecie. Wyróżniają się nie tylko znakomitym oprogramowaniem i stanem technicznym, lecz także unikatową estetyką. Nic więc dziwnego, że urządzenia z charakterystycznym logiem Jabłuszka od lat biją rekordy popularności i są użytkowane przez coraz większe rzesze konsumentów. Niestety czasem zdarza się, że na skutek przykrych zdarzeń losowych ich obudowa ulega uszkodzeniom.

Serwis Apple – wymiana szybki iPhone 12 Pro

Gdy zdarzy nam się incydent stłuczenia szybki iPhone’a, nie powinniśmy panikować. W większości przypadków wówczas naszą jedyną myślą jest, aby szybko serwisować uszkodzony sprzęt w dedykowanym punkcie firmy. Wiąże się to zazwyczaj ze sporymi kosztami. Apple bowiem pobiera dużą opłatę za przegląd oraz naprawę swoich produktów. Co więcej, serwis usterki spowodowanej zaniedbaniami użytkowników (czyli np. wymiana ekranu) jest z zasady o wiele droższy niż tej wynikłej z wadliwości samego urządzenia. Pochopna decyzja nie jest tutaj ekonomiczna. Ważne mieć świadomość, że możemy skorzystać z oferty identycznej jakości wykonania od innych, niededykowanych, lecz pozytywnie opiniowanych usługodawców. Wymiana szybki w takiej sytuacji może być policzona nawet o połowę taniej niż jakby to było w punkcie serwisowym firmy Apple.

Wymiana tylnej szybki iPhone 12 lub alternatywa – Apple Watch

W wielu wypadkach uszkodzeniom ulega nie przednia, a właśnie tylna szybka iPhone’a. Walorem obudowy produktów Jabłuszka jest to, że są estetyczne, ale też niestety w dużym procencie szklane i niesamowicie delikatne. Tutaj także dedykowana naprawa Apple może zostać zastąpiona przez tańszy, aczkolwiek równie profesjonalny serwis w ramach usług od zewnętrznych firm. Co więcej, oferta tego rodzaju usług nie koncentruje się jedynie na smartfonach Apple, lecz również innych jego urządzeniach takich, jak Watch Series czy MacBooks. Jeżeli posiadamy zegarek Apple Watch, również nie jesteśmy skazani wyłącznie na relatywnie drogi punkt serwisowy firmy.

Serwis Apple Watch – wymiana szybki Apple Watch 6

Smart Watch marki Apple jest sprzętem względnie drogim, ale wartym swojej ceny. Ze względu na funkcjonalność i jakość pracy. Niemniej jego zreperowanie może nas słono kosztować, jeżeli zdarzyło nam się uszkodzić posiadany sprzęt. Apple Watch jest delikatny i łatwo o jego zniszczenie, co jednak nie przeszkadza firmie w ustalaniu wysokim cen za serwis. I w tej sytuacji naprawa zegarka Apple może być bardziej opłacalna w niededykowanym punkcie obsługi serwisowej. Mamy przy tym zagwarantowany dostęp do serwisu każdej części wszystkich urządzeń z rodzaju Apple Watch Series (wymiana wyświetlacza, naprawa baterii itp.).

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.