Szkło hartowane jest bardzo przydatne

Rynek akcesoriów telefonicznych jest tak szeroki, że trudno jest wybrać, co właściwie jest dla nas najlepsze.

szkło

Ponadto kampanie marketingowe są wszędzie, na przykład tylko jeden produkt jest idealny dla nas, a inne mogą być wrzucone do błota.

Najczęściej spotykanym rywalem hartowanego szkła jest oczywiście klasyczna folia, którą można przykleić do wyświetlacza. Niestety, nie widziałem żadnych folii tak dobrych, jak w przypadku szkła. Czemu? Przede wszystkim dlatego, że jego twardość jest zupełnie inna.

Co więcej, często zdarza się, że folia o niskiej jakości niszczy ekran. Zamiast szukać właściwej folii, wystarczy skorzystać z nowoczesnych rozwiązań i zdecydować się na szkło hartowane w telefonie.

Podstawową cechą szkła jest ochrona ekranu dotykowego telefonu. Trzeba powiedzieć, że ten materiał spowoduje, że telefon po uderzeniu nie rozpadnie się na części.

Ze względu na dużą twardość i utwardzenie substancji chemicznych, szkło hartowane w telefonie doskonale przylega do powierzchni – wystarczy wybrać typ i rozmiar. W żaden sposób nie przeszkadza to w obsłudze.

Szkło jest cienkie, więc nie przeszkadza w użytkowaniu, co sprawia, że ​​jest bardzo wygodne. Aplikacja jest prosta – wystarczy uważać, aby nie zagiąć materiału.

Wydająć parę złotych chronimy swój telefon warty często ponad 1000zł.


3 komentarzy. Czytaj komentarze lub napisz nowy komentarz

 • 4 stycznia 2017 o 20:56

  Za parę złotych kupi się szkło hartowane. Plus do tego pokrowiec i mamy w miarę pancerny telefon.

  Odpowiedz
 • 5 stycznia 2017 o 11:43

  Dokładnie można zrobić pancerny telefon

  Odpowiedz
 • 5 stycznia 2017 o 11:53

  Najlepiej metalowy

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *