Elektroniczny plaster ochroni przed słońcem

Przebarwienia skóry i przyśpieszone starzenie się skóry to tylko kilka efektów promieniowania UV. Dzięki dermatologicznemu uzupełnieniu elektroniki, połączonej z technologią mobilną, opracowano przełomowe narzędzia, które umożliwiają bezpieczne korzystanie słońca.

ochrona

Jest to interaktywny plaster UV, który można przykleić w dowolnym miejscu na ciele. Plaster wykazuje właściwości biomechaniczne. Przyklejony do ciała, można go zeskanować przy pomocy aplikacji mobilnej, który analizuje punkty światłoczułości.

Wyciągane są użyteczne informacje o użytkowniku – fototyp, lokalizacja, informacje o pogodzie – aplikacja wyświetla dwa dodatkowe znaczniki: stopień zagrożenia światłem słonecznym i dzienną dawką słońca. Sugeruje jakiś filtr i czy jesteśmy w bezpiecznych warunkach pogodowych.

W ten sposób użytkownicy mogą uzyskać bardzo dokładne informacje na temat stanu zagrożenia i stanu ochrony przed promieniowaniem UV.

27% osób regularnie nosi na twarzy kremem z filtrem. Tylko jeden na pięciu respondentów próbuje pozostać w cieniu. Wartio nosić długie rękawy lub odzież ochronną. Wyniki pokazują, że wiele osób korzysta z promieni słonecznych zbyt często.

Elektroniczny plaster ochroni przed słońcem
4.7 (93.33%) 12 głosów


1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adam

a myślałem, że artykuł będzie o Paniach w okularach