Najpopularniejsze gry karciane

gry karciane

Popołudnie bez telefonu, komputera, czy też telewizora to coś, czego spora część z nas nawet nie potrafi sobie wyobrazić. W rzeczywistości jednak jest to jak najbardziej możliwe, a świetnym tego przykładem są gry karciane, które pozwalają nam zamienić każdy nudny dzień w czas pełen radości. W jakie gry karciane warto zagrać?

Uno

Talia składa się z kilkudziesięciu kolorowych kart, a na początku rozgrywki każdy z uczestników dostaje ich po siedem. W przypadku, gdy którakolwiek z nich pasuje do zestawu, gracz musi odłożyć ją na stos. Zwycięzcą zostaje ten, który jako pierwszy pozbędzie się wszystkich kart. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że uczestnik, który został w posiadaniu tylko i wyłącznie jednej karty, zobowiązany jest krzyknąć tytułowe UNO.

Loża szyderców Black

Gra ta zarezerwowana jest dla osób mających więcej niż 16 lat, gdyż w rozgrywce nierzadko pojawiają się niecenzuralne frazy. Zasady gry zbliżone są do quizu, gdzie gracze muszą wybrać według nich najlepszą odpowiedź. Sędzia przyznaje im punkty, a cała rozgrywka jest naprawdę świetną satyrą, która zapewnia wiele humoru.

Bass Monster

W tym wypadku mamy do czynienia z propozycją dla graczy od 13 roku życia. Jeśli chcemy przeżyć niesamowite przygody, to rozwiązanie to okaże się dla nas po prostu idealne. Zadaniem uczestników jest zbudowanie podziemia, a także zwabienie oraz zniszczenie jak największej liczby poszukiwaczy przygód. Celem gry jest zostanie bossem, a nieprzewidywalność tej rozrywki jest po prostu ogromna.

Trucizna

Wszystkie osoby, które przepadały za lekcjami eliksirów w Hogwarcie nie mogą przejść obojętnie obok tej propozycji. Trucizna to gra, która umożliwia nam wcielenie się w prawdziwych alchemików. Zasady gry są naprawdę nietrudne – gracze zobowiązanie są do wrzucania swoich kart do trzech bulgoczących kociołków. Przekroczenie sumy 13 oczek eliminuje nas z gry, a kilka innych haczyków sprawia, że rozgrywka jest bardzo interesująca.

Poker

Tej propozycji chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Opisana po raz pierwszy w roku 1834 propozycja, która zapewnia wiele adrenaliny. Skojarzenia z wielką stawką i bogatymi kasynami mogą sprawić, że będziemy w siódmym niebie. Właśnie te i inne karcianki możemy zakupić na stronie shopgracz.pl.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *