Najmodniejsze etui na iPhone’a

iphone xr etui
fot. 4gsm.pl

Najbardziej modną i pożądaną marką wśród smartfonów jest Apple. Firma zasłynęła dzięki jakości i niezwykłemu designowi swoich produktów. Jednym z nich jest Iphone, który nie tylko spełnia funkcje telefonu, ale jest też idealny do przeglądania Internetu, mediów społecznościowych, oglądania filmów i seriali, a także do robienia zdjęć i tworzenia własnych nagrań. Na pewno taki smartfon warto zabezpieczyć przed uszkodzeniem, aby nie zostać odciętym od tych wszystkich możliwości z powodu awarii

Dla kobiet i mężczyzn

Wybierając etui na Iphone’a, należy kierować się własnym gustem oraz tym, jak bardzo będzie on narażony na ewentualne uszkodzenia. Niestety, nawet podczas ostrożnego użytkowania zdarzają się wypadki, a smartfony nierzadko lądują na podłodze. Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność, że Twój telefon ma odpowiednią ochronę, powinieneś dokładnie przemyśleć swój zakup. Jednym z ciekawszych pomysłów, łączących najnowsze trendy w modzie i ochronę, jest etui marki iDeal of Sweden do najnowszego Iphone’a 11 Pro. Nie tylko prezentuje się wyjątkowo, ale także wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, które pozwolą ochronić Twój telefon przed uszkodzeniem. Dzięki dużej ilości motywów i kolorów możesz podkreślić swój styl, a jeśli lubisz zmiany, idealnym rozwiązaniem będzie zakup kilku etui.

Wśród modeli dla kobiet wyróżnia się Floral Romance, który charakteryzuje się niezwykle kobiecym designem. Różowe i niebieskie kwiaty na białym tle nadadzą niebanalny wygląd. Należy podkreślić, że w przypadku tej obudowy producenci uwzględnili możliwość dopasowania do niej takich akcesoriów, jak portfel Fashion Wallet, czy torebka Kensington Clutch. Z kolei dla mężczyzn idealnym wyborem będzie Saffiano Black, odznaczający się klasycznym i eleganckim wyglądem. Ma minimalistyczny charakter, który idealnie sprawdzi się w rękach każdego biznesmena.

Dla wymagających

Dla najbardziej wymagających najlepszym wyborem będzie etui LifeProof FRE, które ochroni Twój Iphone nie tylko przed uszkodzeniem z powodu upuszczenia na podłogę, ale także przed zarysowaniami, wilgocią, wodą i kurzem. Obudowa ta nie tylko osłoni tył Twojego telefonu, ale dzięki wbudowanej, niewyczuwalnej pod palcami i niewidocznej dla oka folii, zadba o jego ekran. Dodatkowymi atutami są szklane soczewki AR, dzięki którym będziesz mógł nagrywać wysokiej jakości filmy, a za sprawą systemu poprawy dźwięku będziesz mógł delektować się jego jakością.

Warto wspomnieć, że to etui Iphone ma certyfikat amerykańskiej armii, a także międzynarodowy standard IP-68. Oznacza to, że obudowa odporna jest na upadki, wibracje i uderzenia, a dodatkowo chroni Twój telefon przed przedostawaniem się pyłów i cieczy do jego wnętrza.

Niezależnie od tego, na jakie etui się zdecydujesz, ważne, żeby spełniało ono swoją funkcję. Przy wyborze należy uwzględnić, czy Twój Iphone będzie narażony na ekstremalne warunki związane z Twoją pracą albo niebezpiecznym hobby. Jeśli natomiast jesteś osobą spokojną, której zależy na modnym designie i podstawowej ochronie Iphone’a, powinieneś kierować się przede wszystkim gustem i indywidualnymi potrzebami.

5/5 - (liczba ocen: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.