Jakie etui wybrać na Xiaomi Pocophone F2?

xiaomi pocophone f2 etui pancerne karbon czarne

Xiaomi Pocophone F2 to nowy model, który właśnie doczekał się na swoją premierę. Istotną zaletą Pocophone F2 jest pojemna bateria, dzięki której standardowo pracujący telefon jest w stanie przetrwać bez problemu do dwóch dni na jednym ładowaniu.

Obszerny wyświetlacz z imponującą grafiką wbudowany jest w szczupły bardzo zgrabny i powabny futerał z tworzywa sztucznego. Urządzenie wyposażono również w czytnik linii papilarnych oraz kamerę ze sprawnym systemem rozpoznawania twarzy, który to świetnie zadziała również w nocy.

Nowy model telefoniczny doczekał się również odpowiedniej i dedykowanej ochrony,
idealnie dopasowanej i przystosowanej do parametrów tego oto telefonu.

Mowa tutaj o etui oryginalnym, które to zostało wykonane z materiałów
o najwyższej jakości, co jednocześnie gwarantuje znakomitą ochronę.
Ze względu na to, iż tworzywo jest odporne na ścieranie, przekłada się to tym samym na żywotność takiego pokrowca, która jest długa, a pokrowiec sam w sobie pozostaje długotrwale zabezpieczony.

Znajdujące się we wnętrzu etui wyprofilowane nakładki stabilnie przytrzymują smartfon zapobiegając przypadkowemu wyślizgnięciu. Zachowane wycięcia i otwory ułatwiają normalną obsługę oraz korzystanie z funkcji urządzenia. Natomiast elegancki materiał imitujący skórę to gwarancja świetnej prezencji a nawet biznesowego wyglądu modelu.
Zastosowana forma książeczkowa oraz wszyte we wnętrzu drobne kieszonki, to także dodatkowo uzyskana funkcja portfelowa pozwalająca na umieszczenie kart bankowych, płatniczych czy wizytówek.

Ochrona adekwatna do modelu Xiaomi Pocophone F2.

Nieco skromniejszą ale również dobrą i skuteczną ochroną charakteryzuje się pokrowiec
pancerne Karbon Case.

Nakładka telefoniczna tak zwany Back Case to rodzaj ochrony, który stworzony jest tak aby idealnie dopasowywać się do brzegów telefonu, nie ograniczając tym samym jego funkcjonalności.

Posiada wszystkie niezbędne wycięcia na aparat kamerę czy inne interfejsy.
Chropowata nawierzchnia ma za zadanie zapobiegać przypadkowemu wyślizgnięciu się telefonu z dłoni co często ma miejsce przy smukłych i powabnych modelach.

Po wewnętrznej stronie etui znajduje się specjalny wzór, który odpowiada za przepływ powietrza zapobiegając tym samym nadmiernemu przegrzewaniu się telefonu.

Nakładka ochronna świetnie sprawdza się w czasie upadku telefonu z dużej wysokości na twarde podłoże, wyróżniając się doskonałą amortyzacją.

Powyższe przykłady to tylko namiastka tego co oferuje rynek akcesoriów telefonicznych.
Pokrowce dzielą się na książeczkowe- portfelowe jak również nakładki – Back Casy.
Jednakże wybierać można także spośród etui pancernych, etui biznesowych, etui skórzanych, etui skóropodobnych, etui oryginalne, etui z nadrukiem, etui sportowe, etui brokatowe, etui diamencikowe, etui koronkowe czy wiele wiele innych.

Sam wygląd i wykończenie to spore możliwości.

Decydując się na jakiekolwiek z nich należy pamiętać przede wszystkim o jakości jego wykonania i idealnym dopasowaniu do modelu Xiaomi Pocophone F2.

4.5/5 - (liczba ocen: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *