10 Interesujących Ciekawostek o iPhone se 2020

iPhone se 2020

Iphone to obecnie jeden z najpopularniejszych producentów telefonów komórkowych na świecie. Przedstawicielem tej firmy może być na przykład model SE2020, który łączy rożne podzespoły z innych modeli tego producenta w kompaktowej obudowie. Poniżej 10 ciekawostek o tym modelu:

1. Telefon został wykonany bardzo solidnie. Materiałem użytym do produkcji ramki jest stop aluminium, a ekran chroniony jest przez szkło. Dodatkowo ten model jest odporny na kurz oraz zanurzenie w wodzie o głębokości 1 metra na 30 minut.

2. SE2020 posiada na tylnej obudowie czytnik linii papilarnych. Dzięki niemu możemy odblokować telefon, nie obawiając się że ktoś inny będzie miał wgląd do naszych danych. Dzięki dodatkowej wgranej funkcji poprzez skanowanie naszego opuszka palca możemy zapłacić za kawę lub małe zakupy nie posiadając przy sobie karty kredytowej.

3. Bateria w Iphone jest bardzo wytrzymała. Potrafi ona odgrywać film w sposób ciągu do 13 godzin. Istnieje też możliwość szybkiego ładowania – w ciągu 30 minut nawet do 50 procent baterii.

4. SE2020 posiada dwa aparaty fotograficzne. Przedni to robienia zdjęć typu „selfie” posiada rozdzielczość 7MP, a tylny który używany jest zazwyczaj do fotografowania otoczenia ma 12 MP rozdzielczości.

5. Wbudowana pamięć o pojemności 64 GB pozwala na przechowywanie wielu zdjęć oraz filmów. W razie potrzeby istnieje nie ma możliwości rozbudowania pamięci poprzez zewnętrzną kartę pamięci.

6. Przekątna ekranu to 4, 7 cala, który posiada aż 16 milionów kolorów w technologii LCD.

7. Mózgiem tego telefonu jest jego procesor. Jest nim A13 bionic stosowany w innych modelach firmy Iphone. W porównaniu do poprzedniej wersji zwiększył on swoją wydajność o kilkanaście procent.

8. Model SE2020 daje możliwość odblokowania telefonu nie tylko za pomocą palca ale także swojej twarzy. Aplikacja Face ID skanuje naszą twarz i jak chcemy odblokować telefon wystarczy po prostu na niego spojrzeć.

9. Ten model kupimy w 3 kolorach do wyboru : czarny, biały lub czerwony.

10. Gwarancja na ten model wynosi 12 miesięcy.

5/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *