Tech

Innowacyjne rejestratory IP do monitoringu marki Hikvision

elektrozaczep

Współczesne systemy bezpieczeństwa nie mogłyby realizować swoich zadań, gdyby nie nowoczesne urządzenia do rejestracji obrazu video. W artykule przedstawiamy innowacyjne rejestratory IP do kamer i monitoringu marki Hikvision. Zapraszamy do lektury!

Jakie rejestratory IP znajdziemy w ofercie marki Hikvision?

Osoby poszukujące profesjonalnych rozwiązań w zakresie monitoringu wizyjnego często pytają, jakie rejestratory IP znajdziemy w ofercie marki Hikvision. Producent oferuje szereg nowoczesnych urządzeń różniących się funkcjami oraz liczbą obsługiwanych kanałów video IP. Możemy znaleźć rejestratory 4-kanałowe, 8-kanałowe, 16-kanałowe oraz 32-kanałowe, a także sprzęt ze wbudowanym switchem PoE oraz obsługą wysokiej rozdzielczości 4K. Do zadań specjalnych zostały dedykowane nowoczesne rekordery wideo CCTV z oferty projektowej.

Zastosowanie technologii PoE (Power over Ethernet) sprawia, że rejestrator IP Hikvision może być użyty zarówno do przetwarzania obrazu z kamer, jak i ich zasilania. W efekcie nie musimy prowadzić dodatkowego okablowania zasilającego do urządzeń końcowych, co wpływa pozytywnie na redukcję kosztów inwestycji oraz szybsze wdrożenie instalacji CCTV. Specjalna technologia pozwala na jednoczesną transmisję danych oraz podawanie napięcia na gniazdo zasilania kamery IP. To ogromna zaleta w porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań.

Jakie parametry posiada innowacyjny rejestrator IP Hikvision?

Rekordery video opisywanego przez nas producenta oferują szereg praktycznych funkcji i cechują się różnymi właściwościami użytkowymi. Jakie parametry posiada innowacyjny rejestrator IP Hikvision?

  • Liczba kanałów – urządzenia posiadają możliwość podłączenia do nich nawet kilkudziesięciu kamer, co sprawia, iż doskonale odnajdują się w rozbudowanych systemach monitoringu.
  • Switch PoE – obecność wbudowanego przełącznika w technologii Power over Ethernet pozwala na jednoczesną transmisję danych i zasilanie kamer IP przy użyciu skrętki UTP.
  • Wyjścia video – sprzęt posiada szereg gniazd do transmitowania sygnału wideo do innych urządzeń, np. porty HDMI, VGA czy BNC. Jest ponadto wyposażony w wyjścia alarmowe.
  • Dysk HDD – rejestrator IP Hikvision może obsługiwać dyski twarde o pojemności od kilku do nawet kilkunastu terabajtów.
  • Algorytmy kompresji – zastosowanie kodeków H.264, H.265 czy MPEG4 sprawia, że zredukowana została objętość transmisji video bez utraty wysokiej jakości obrazu.

Warto również podkreślić, iż producent monitoringu CCTV udostępnia użytkownikom nowoczesne oprogramowanie do zarządzania sprzętem. Dostępne są zarówno programy komputerowe, jak i aplikacje mobilne czy praktyczny interfejs WEB w przeglądarce internetowej.

Dlaczego warto wybrać rejestratory do kamer IP Hikvision?

Szereg rozmaitych funkcjonalności i parametrów technicznych sprawia, że produkty opisywanego przez nas producenta są warte uwagi. Dlaczego warto wybrać rejestratory do kamer IP Hikvision?

  • Niezawodność – produkty tej marki charakteryzują się bezawaryjnym działaniem, a wieloletnia gwarancja jest dodatkowym potwierdzeniem doskonałej jakości wykonania sprzętu do monitoringu CCTV marki Hikvision.
  • Zdalny dostęp – rejestratory IP pozwalają na zarządzanie nimi, podgląd na żywo i przeglądanie archiwalnego obrazu z kamer Hikvision z dowolnego miejsca. Wystarczy dostęp do internetu i laptop z oprogramowanie lub aplikacja mobilna na smartfonie.
  • Technologia PoE – rekordery video wspierają nowoczesną technologię transmisji danych oraz zasilania z użyciem jednej skrętki komputerowej, czyli Power over Ethernet. W ten sposób redukujemy ilość okablowania, a jednocześnie przyspieszamy montaż.

Bez wątpienia marka Hikvision jest dostawcą rejestratorów i kamer IP, dzięki którym można stworzyć niezawodny i funkcjonalny system monitoringu wizyjnego dla domu lub firmy.

Wybierz rejestrator IP Hikvision i ciesz się bezpieczeństwem!

Nowoczesne systemy zabezpieczeń elektronicznych to zarówno instalacje alarmowe, jak i systemy kamer wideo. Jeżeli szukasz profesjonalnych rozwiązań w zakresie monitoringu video, to wybierz rejestrator IP Hikvision i ciesz się bezpieczeństwem już dziś!

4.2/5 - (liczba ocen: 4)