Huawei P Smart 2019 – Ciekawostki, Informacje i Fakty

Huawei P Smart 2019

Huawei p smart 2019 to jeden z najtańszych telefonów koreańskiego giganta na rynku. Jest on dostępny dla każdego, ponieważ możemy go dziś kupić za mniej niż 700 złotych. Wiele abonamentów na telefon komórkowy oferuje go za 1 zł. Mimo to posiada on wiele przydatnych funkcji. Poniżej 10 ciekawostek o tym telefonie:

1. Telefon posiada 3 aparaty fotograficzne. Pierwszy umiejscowiony jest z przodu, dzięki któremu możemy wykonać zdjęcie swojej twarzy. Posiada on rozdzielczość 8 Mpix. W tylnej części możemy znaleźć dwa obiektywy o matrycy 13 oraz 2 Mpix.

2. Całość telefonu wykonana jest z tworzywa. Tylna obudowa dostępna jest dla klienta w dwóch kolorach: czarnym oraz niebieskim.

3. Ten model ma wbudowaną pamięć wewnętrzną 64 GB. Pozwala ona na zapisanie kilku tysięcy zdjęć na telefonie lub kilkaset filmów. Można rozbudować pamięć poprzez instalację zewnętrzna kartę pamięci.

4. Ekran posiada przekątną 6,21 cala. Jego proporcje to 19.5:9, co oznacza że w swoim telefonie mamy do dyspozycji ekran panoramiczny, który pomieści znacznie więcej szczegółów na zdjęciach oraz filmach.

5. Ekran w przedniej części telefonu pokrywa jego 90 procent powierzchni. Posiada on rozdzielczość Full HD czyli 2340 x 1080 pikseli o 16 mln kolorów.

6. Robienie zdjęć tym telefonem wspomagane jest przez sztuczną inteligencję. Specjalny algorytm rozpoznaje tło zdjęcia i dobiera optymalne parametry oświetlenia, tak aby zdjęcie przez nas robione było ostre i wyraźne.

7. P smart 2019 wyposażony jest w specjalne oprogramowanie, które pozwala na szybki i łatwy transfer między produktami Huawei.

8. Aparat fotograficzny posiada wiele funkcji wspomagających fotografię. Wyposażony on jest bowiem w takie dodatki jak: upiększanie twarzy, autofocus z detekcją twarzy oraz rozpoznawanie scenerii.

9. Mózgiem tego modelu jest procesor, który posiada 8 rdzeni. Oznacza to więc, że telefon może wykonać 8 operacji w tym samym czasie. Wspomagany on jest wbudowaną pamięcią RAM 3 GB.

10. Ten model wyposażony jest w system operacyjny Android 9.0

4.2/5 - (liczba ocen: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.