10 ciekawostek o Huawei Mate 30 Pro

telefon huawei mate 30 pro

Huawei mate 30 pro to kolejny flagowy telefon chińskiego giganta. Posiada on oryginalne wzornictwo oraz przełomowe rozwiązania fotograficzne oraz filmowe. Poniżej 10 ciekawostek i zaskakujących informacji o tym modelu:

1. Główny aparat fotograficzny umiejscowiony jest z tyłu i posiada bardzo dużą matrycę 1/1.54 cala, która gromadzi więcej światła niż inne telefony i pozwala na robienie wyraźnych i ostrych zdjęć nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

2. Zestaw aparatów fotograficznych pozwala na 5-krotny zoom optyczny oraz 30-krotny zoom cyfrowy.

3. Model mate 30 pro pozwala na nagrywanie bardzo dobrej jakości filmów. Mogą one być nagrane bowiem w technologii 4K na obiektywie szerokokątnym oraz odtwarzane z trybie slow – motion , czyli w zwolnionym tempie.

4. Specyficznym elementem w tym modelu jest ekran Horizon. Oplata on boczne krawędzie telefonu pod katem 88 stopni i daje duże szersze pole widzenia.

5. Bateria tego telefonu posiada pojemność 4500 mAh. Pozwala ona na nawet 2 dni ciągłej pracy bez konieczności ładowania.

6. Model mate 30 Pro posiada wbudowany tryb nocny. Objawia on się poprzez zaciemnione tło ekranu, które dużo lepiej pasuje do naszego oka. Dzięki temu możemy dłużej wpatrywać się w ekran nie odczuwając zmęczenia.

7. Przedni aparat fotograficzny posada funkcję pomiaru głębi oraz ma wbudowany czujnik gestów. Dzięki temu możliwe jest sterowanie nim za pomocą naszych rąk i twarzy i dotykając ekranu a poprzez wykonywanie prostych gestów.

8. Model Mate 30 pro posiada możliwość bardzo łatwego sparowania z laptopem. Możemy w szybki sposób udostępnić ekran naszego telefonu na większym ekranie laptopa.

9. Telefon posiada podwyższony poziom bezpieczeństwa niż oferuje się w standardowych rozwiązaniach. Oprócz możliwości odblokowania telefonu poprzez unikatowy odcisk palca, telefon potrafi odizolować nasze konto bankowe oraz społeczne od innych aplikacji. Oznacza to, że jeżeli ktoś włamie się do naszego telefonu to nie będzie mimo to miał dostępu do naszych danych logowania do banku.

10. Telefon posiada platformę AppGallery, gdzie znajdziemy wszystkie aplikacje na nasz smartfon.

4/5 - (liczba ocen: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.