GTA Online – Ciekawostki, Informacje i Fakty

GTA Online

GTA online to sieciowa postać gry GTA 5. Cała seria tych gier polega na wykonywaniu misji głównym bohaterem w sztucznie stworzonym przez programistów mieście. Dużą kontrowersję wzbudza, nieograniczony wręcz zasób możliwości stworzonych dla gracza, który może kraść na ulicy auta i zabijać przypadkowych przechodniów. Poniżej 10 ciekawostek odnośnie GTA online:

1. Jeżeli chcemy zarobić więcej pieniędzy w grze należy wybrać trudniejszy poziom gry. Oznacza to co prawda trudniejsze misje oraz trudniejszych rywali, ale za to otrzymać można kilkanaście procent więcej dolarów oraz więcej punktów doświadczenia.

2. Innym sposobem na szybki zarobek w grze jest bonus który jest nam przyznawany kiedy ukończymy za pierwszym razem napad. Jest to 100 tysięcy dolarów.

3. Innym bonusem wartym aż 1 milion dolarów jest ten, który otrzymamy za poprawne ukończone misje przygotowujące do napadu oraz oczywiście za napad zakończony powodzeniem.

4. Największym bonusem jest ten o wartości 10 milionów dolarów. Otrzymuje go osoba, która ukończy wszystkie misje poprzedzające napad oraz sam napad z powodzeniem bez straty życia oraz z tą samą grupą osób.

5. W GTA online istnieje również rozgrywka dla pojedynczej osoby. Jest to nietypowy wyścig rowerzystów z ciężarówkami które mają aż 18 kół.

6. Inna ciekawą rozgrywką jest oblężenie. Zadaniem jest jak najdłużej odpieranie ataków przez obrońców. Jest ich tylko 4 z jednym życiem a napastników aż 6, którzy dysonują też lepszą bronią.

7. Kolejnym sposobem na zarobek gotówki są codzienne wyzwania. Każdy gracz dostaje 3 losowe misje około 8:00 rano czasu polskiego.

8. W trybie swobodnej rozgrywki GTA oferuje wiele wyzwań. Dostajemy powiadomienia na telefon podobnie jak bohaterowie w wirtualnej rzeczywistości. Przykładowo naszym zadaniem będzie zniszczenie samolotu lub samochodu przeciwnika.

9. W GTA online to dyspozycji mamy samolot pionowego startu, który nazywa się Hydra. Wzorowany on jest na brytyjskim harrierze.

10. Innym bardzo pożądanym przez graczy elementem jest śmigłowiec Valkyria, który posiada działko czołowe oraz dwa boczne sterowane przez pasażerów.

4.5/5 - (liczba ocen: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *