Porady

Gdzie wysłać produkty Apple do naprawy?

iphone

Od iPhone’ów po MacBooki – produkty Apple słyną z intuicyjnego działania i pięknego wzornictwa. Produkty te zmieniły sposób, w jaki się komunikujemy i napędzają nasz współczesny świat. Są też znane z płynności działania i małej ilości usterek. Użytkownicy często wybierają produkty Apple ze względu na ich niezawodność, ale to nie znaczy, że nie mogą one doświadczać problemów od czasu do czasu. A gdy problemy już się pojawią, wkrótce potem pojawia się frustracja.

„Choć produkty Apple są bardzo przyjazne dla użytkownika, ich naprawa wykracza poza możliwości przeciętnego właściciela. Niezależnie od tego, czy masz mały problem, czy Twój produkt ledwo działa, nie musisz się poddawać. Nowe produkty mogą być dość drogie, więc najlepiej zdecydować się na naprawę, jeśli to możliwe.” – flixapple Warszawa

Jeśli coś jest nie tak z Twoim telefonem iPhone, Apple może przyjść Ci z pomocą. W normalnych okolicznościach, przyniósłbyś swoje urządzenie do pobliskiego Apple Store lub autoryzowanego centrum serwisowego, aby go naprawić. Możesz wysłać telefon do Apple, a niezależne punkty naprawcze mogą być nadal otwarte w Twojej okolicy.

Jeśli Twój iPhone jest nadal na gwarancji Apple, lub masz AppleCare + plan ochrony, będziesz chciał iść z Apple. Urządzenia objęte gwarancją kosztują bardzo mało. Jeśli Twój telefon jest poza gwarancją i nie masz AppleCare +, wymiana ekranu będzie kosztować sporo.

Niektóre niezależne warsztaty są autoryzowanymi serwisami Apple; a wiele z nich nie jest. Koszty naprawy różnią się oczywiście w zależności od serwisu, ale są zwykle niższe niż ceny naliczane przez Apple.

„Z napraw i serwisu Apple można skorzystać w Apple Store lub w jednym z Autoryzowanych Serwisów Apple. Możesz także wysłać swojego iPhone’a do centrum napraw Apple. Technicy pracujący we wszystkich tych punktach przechodzą szkolenia Apple. Świadczą usługi o takiej samej jakości, korzystając z oryginalnych części Apple. Naprawy są objęte gwarancją Apple” – flixapple Poznań

„Apple Store i wiele Autoryzowanych Serwisów Apple oferuje usługi w zakresie niektórych napraw, takich jak naprawa ekranu, w tym samym dniu. Jeśli technik będzie musiał wysłać iPhone’a do centrum napraw Apple, otrzymasz powiadomienie, gdy urządzenie będzie gotowe do odbioru.” – flixapple Kraków

Po zbadaniu iPhone’a technik potwierdzi całkowity koszt naprawy lub wymiany. W niektórych przypadkach naprawa może być objęta gwarancją Apple, planem AppleCare lub przepisami prawa konsumenckiego.

4.5/5 - (liczba ocen: 4)