Fidget spinnery

Fidget spinnery

Fidget spinnery do najnowszego hype wśród dzieciaków. Nauczyciele i rodzice są stanie zmieszani, czy zezwalać, czy zabraniać używania fidget spinnerów. W internecie znajdziemy skrajne teledyski, z czym trudno jest zdecydowany, czy to dobry trend czy nie.


Czy wiesz, że naukowcy odkryli, że czynią to z powodzeniem na uspokojenie nerwów, zwiększając tym samym poziom koncentracji. Eksperci zauważyli, że fidget spinner rzeczywiście masuje palce poprawiające krążenie krwi, a tym samym uspokajając się zmysły i relaksuje dziecko. Kiedy do egzaminu lub egzaminu, staje się zbyt ostry.

Najgorętsza zabawka w tym sezonie jest sprzedawana jako antidotum na zaburzenia nadpobudliwości psychoruchowej, lęki i autyzm – ale jest również zakazana w salach lekcyjnych w coraz większej ilości szkół.

Fidget spinners są małe. To urządzenia kulkowe, które użytkownik może obracać między jego palcami. Poruszanie zabawki zapewnia przyjemne doznania, zgodnie z opiniami użytkowników. Na YouTube znajdziemy całą masę poradników, gdzie youtuberzy pokazują sztuczki i triki.

Zabawki pojawili się wiosną, pozornie znikąd i prawie od razu zostały uznane jako niezbędny gadżet dla dzieci. Przed grudniem 2016 roku w Google fraza “fidget spinner” w zasadzie nie istniała. Teraz nauczyciele opowiadają o swoich problemach wśród uczniów z obsesją na punkcie fidget spinnera.

Fidget spinnery
4.8 (95%) 12 głosów
Najważniejsze wynalazki w dziejach ludzkości Pierwszym, bardzo ważnym wynalazkiem człowieka mającym niebanalne znaczenie nawet w dzisiejszym współczesnym życiu było ogień. Potem poszło już ła...
Gry planszowe zamiast gier komputerowych Z roku na rok coraz więcej gier planszowych schodzi z półek sklepowych. Ludzie poczuli tęsknotę za czymś realnym. Czymś co mogą dotknąć, poczuć, a naw...
Kiedyś jojo, a teraz fidget spinnery Nie do końca rozumiem dzisiejszej mody. Kiedyś mieliśmy jojo, którym się bawiliśmy, wszystkie były do siebie podobne, można było na nich robić róż...

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz