Fakturowanie proste i bezpieczne – czy to możliwe?

Jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się jak można szybko i bezpiecznie fakturować? Wystarczy wyposażyć prowadzony biznes w sprawdzony i prosty program do wystawiania różnego rodzaju dokumentów w tym faktur. Czy słyszałeś o Faktura Small Business Handel?
Proste fakturowanie w firmie

Chcąc prosto i bezpiecznie fakturować warto przyjrzeć się programowi opracowanemu przez łódzką firmę Mega-Tech a mianowicie Faktura Small Business Handel. Oprogramowanie to można za darmo przetestować i tym samym poznać wszystkie oferowane funkcjonalności. Ten program do wystawiania faktur to propozycja dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą wystawiać podstawowe rodzaje dokumentów. Przygotowany moduł fakturowy pozwoli wygenerować takie dokumenty jak: faktura VAT, faktura bez VAT, proforma, korekta, uproszczona, końcowa, zaliczkowa i wiele więcej. Dodatkowo przedsiębiorca wystawi paragony fiskalne, dokumenty magazynowe oraz kasowe.

Przydatne funkcjonalności 

Faktura Small Business Handel to program fakturowy i magazynowy. Przedsiębiorca przygotuje w nim faktury w 5 minut za sprawą wbudowanej opcji automatycznego pobierania danych kontrahentów z CEIDG po wpisaniu numeru NIP firmy. Fakturowanie przyśpiesza również utworzenie kartoteki klientów czy towarów. Są to bardzo pomocne funkcjonalności. Dokumenty można wysyłać do kontrahentów e-mailem, bądź eksportować do znanych programów księgowych. Program pozwoli wystawić faktury cykliczne czy kontrolować płatności i w razie potrzeby wystawić przygotować wezwanie do zapłaty. Użytkownik wygeneruje w programie faktury w obcych walutach i językach. Istnieje w nim również wiele możliwości personalizacji przez co program staje się bardziej przyjazny i dostosowany do odbiorcy. Oprogramowanie dostarcza szereg przydatnych analiz i statystyk. Bez trudu zarządzania się w nim stanami magazynowymi podobnie jak przeprowadza inwentaryzację.

Opcje zapewniające bezpieczeństwo danych

Program Faktura Small Business Handel to gwarancja bezpiecznego fakturowania. Producent udostępnia użytkownikowi możliwość generowanie kopii bezpieczeństwa dzięki usłudze eArchiwum. Opcja ta pozwala zabezpieczyć danych gromadzone w aplikacji przez użytkowników przed ich potencjalną utratą. Tak jak w życiu, tak i w prowadzonym biznesie mogą zdarzyć się sytuacje losowe. Jedną z nich może być kradzież komputera czy jego infekcja. W tej sytuacji warto zabezpieczyć dane by odpowiednio wcześniej uchronić je przed startą lub przechwyceniem w niepowołane ręce. Usługa eArchiwum proponowana do programu sprawdzi się tutaj doskonale.

Mając na uwadze dobro firmy i jej interesy warto wyposażyć przedsiębiorstwo w dobre oprogramowanie do wystawiania dokumentów. Program Faktura Small Business Handel (https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business-handel/) to narzędzie znane już od ponad 10 lat. Na przestrzeli lat jest ciągle aktualizowane i rozwijane. Posiadanie takiego programu jest bardzo ważne, jeżeli rozwój ma być widoczny również w prowadzonym biznesie.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *