Aplikacje które warto używać podczas podróżowania

Aplikacje które warto używać podczas podróżowania

Sidekix

Jeśli chcesz dostać się z punktu A do punktu B,, zazwyczaj chcesz dostać się tam najszybszą trasą. Ale nie kiedy idziesz. Wtedy możesz wybrać najbardziej malowniczy szlak turystyczny, kiedy możesz zobaczyć kulturę, jedzenie, nocne życie i wiele innych. Wprowadź cel podróży, a aplikacja Sidekix zapewni Ci najciekawszą ścieżkę. Użytkownicy mogą również dzielić się trasami, aby inni mogli podążać ich śladami. Miejscowi mieszkańcy wykorzystują Sidekix jako narzędzie do odkrywania miast. Aplikacja dostępna jest w setkach miast, takich jak Londyn, Paryż i Nowy Jork.

EatWith

EatWith jest jak Airbnb tylko dla posiłków. Za pomocą aplikacji lub strony internetowej można zarezerwować miejsce na przyjęcie obiadowe przygotowane przez miejscowych kucharzy w ich domach. To o wiele bardziej towarzyskie niż jedzenie w restauracji.

Guiderr

Guiderr jest jednym z dwóch izraelskich startupów na naszej liście, który obiecuje zaplanować niestandardową wycieczkę dla swoich użytkowników. Nisza Guiderra to rodzina. Firma wykorzystuje swoją sieć biur podróży i przewodników, aby wspólnie zorganizować zindywidualizowaną podróż dla rodzin, która obejmuje nawet spotkania z lokalnymi rodzinami.

Zacznij od wyboru trasy do wybranego miejsca docelowego (obecnie w Izraelu, Nowym Jorku i Japonii), a następnie dostosuj ją do daty i konkretnych potrzeb. Dla przewodników, Guiderr zbudował własną platformę internetową, na której przewodnicy mogą zarządzać swoim biznesem, od zapytań do rezerwacji.

O kolejnych aplikacjach można poczytać na https://fajnepodroze.pl/aplikacje-podrozowanie

Gooster

Aplikacja zbiera informacje na temat interakcji poprzez darmowy inteligentny czatbot, który działa w serwisie Facebook Messenger. Gooster zapyta Cię gdzie podróżujesz i czy chcesz dowiedzieć się więcej o fajnych kawiarniach, miejscach turystycznych czy też o najlepszych miejscach na imprezę.

Gooster jest zorientowany na lokalizację i dysponuje bazą 50.000 wskazówek i rekomendacji. Gooster jest na przykład dostępny dla Tel Awiwu, Amsterdamu i Berlina.

RoutePerfect

W przeciwieństwie do Voyjera, który wykorzystuje lokalne przewodniki do mapowania planu podróży, RoutePerfect wykonuje to automatycznie za pomocą pakietu zakupowego w jednym miejscu.

Podajesz, gdzie chcesz rozpocząć i zakończyć swoją podróż, jakiego rodzaju wakacje oczekujesz, jak długo podróżujesz i czy Twój budżet jest napięty, umiarkowany czy nieograniczony. RoutePerfect następnie sugeruje, które miasta powinieneś odwiedzić, gdzie powinieneś zostać i jak powinieneś się poruszać.

Trailze

Jeśli kiedykolwiek wyjeżdżałeś na wycieczkę pieszą lub rowerową i dotarłeś na skrzyżowanie, gdzie nie wiedziałeś, w którą stronę skręcić, prawdopodobnie chciałeś, żeby był Waze dla turystów na świeżym powietrzu. To jest misja izraelskiej aplikacji Trailze.

Trailze łączy potęgę mapowania GPS z tym, co firma nazywa „największą bazą danych o trasach, lokalizacjach i informacjach na świeżym potwietrzu”, stworzoną automatycznie częściowo przez ponad 100 tysięcy osób, które pobrały aplikację.

Wejdź też na https://fajnepodroze.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *