Abonament z telefonem? Dlaczego nie!

Abonament z telefonem

Czy abonament z telefonem to obecnie propozycja? Dzięki coraz bardziej elastycznym ofertom telefon na abonament stał się w ostatnich latach poważną alternatywą dla nieustannie cieszących się dużą popularnością kart prepaid.

Właściciele telefonów na kartę długo mogą opowiadać o zaletach takiego rozwiązania, zachwalając elastyczne koszty oraz możliwość szybkiej zmiany operatora. Jednak spory wybór taryf przy zakupie telefonu na abonament również pozwala na wiele korzyści przy stabilnych comiesięcznych opłatach.

Jakie korzyści daje telefon na abonament?

Wygodne dopasowanie kosztów comiesięcznego abonamentu do swoich możliwości finansowych to wcale nie są mrzonki. Nie każdy operator daje wiele opcji do wyboru, ale chcąc konkurować z ofertami na kartę, sieci komórkowe oferują różne rozwiązania, które mają zachęcić nowych klientów.

Nieprzypadkowo media pełne są reklam sieci komórkowych, które przekonują do wybrania właśnie nich. Niektóre sieci przygotowały świetne oferty na swoich stronach internetowych – sprawdź, co ma do zaoferowania np. Red Bull MOBILE: https://www.redbullmobile.pl/oferta/abonament/z-telefonem/. Inne z kolei zapraszają do swoich salonów sprzedaży stacjonarnej. Powrót oferty abonamentu z telefonem pojawił się wraz z nowymi taryfami, które oferowane są przy zakupie abonamentu.

To właśnie dostosowanie operatorów do dynamicznych i stale zmieniających się potrzeb odbiorców pozwoliło pozbyć się stereotypu, że abonament to zbędny wydatek w domowym budżecie. Część klientów bowiem uważała wcześniej, że taka forma umowy jest bardzo niepraktyczna, gdyż mimo okazjonalnego korzystania z telefonu operatorowi należy płacić stałą kwotę. Tymczasem to tylko część prawdy o telefonie na abonament.

Kiedy przyda się abonament z telefonem?

Stałe rozliczanie się z operatorem pozwala na korzystanie z telefonu niemal bez przerwy. Nie musimy martwić się doładowaniem ani tym, że zabraknie nam środków na karcie. Na dodatek wiele promocji uwzględnia w ofercie z abonamentem nie tylko niedrogi, markowy smartfon, lecz także wiele gigabajtów danych w pakietach internetowych. Dziś telefon z abonamentem obejmuje bowiem nie tylko ściśle określoną liczbę minut w pakiecie lub darmowych SMS-ów do wysłania. Dodatkowe pakiety promocyjne przygotowane przez operatora stanowią kolejną zachętę, która ma przyciągać do tej oferty nowych klientów.

Ceny smartfonów, do których można dostosować abonament w sieci Red Bull MOBILE, zaczynają się już od 6 złotych. Droższe modele kosztują od 100 do 200 złotych, a te najnowocześniejsze powyżej tysiąca złotych. W najbardziej „wypasionej” ofercie – noszącej z resztą nazwę „SieMa Wypas” – za 200 złotych możemy mieć nielimitowany Internet oraz rozmowy i SMS-y, w prezencie otrzymać powerbank na start oraz bonus, którego nie ma w innych sieciach, czyli czteropak Red Bulla co miesiąc. Oczywiście można też wybrać tańszą ofertę. Wprawdzie nie dostaniemy wówczas prezentu w postaci napoju Red Bull, ale zestaw dostępnych bonusów nadal będzie bardzo atrakcyjny.

4.3/5 - (liczba ocen: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.