20 najbardziej oczekiwanych gier w 2017 roku

Najlepsze tytuły które zobaczymy w 2017 roku. Będą fantastyczne gry akcji i nieziemskie RPG. Będziemy walczyć na lądach, w wodzie i powietrzu. Będzie w co grać. Tak zapowiadają się najlepsze gry w 2017 roku.

Mass Effect: Andromeda


Akcja toczy się w innej galaktyce, 600 lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Jest to jeden z głównych kandydatów do miana najlepszego RPG tego roku. Znajdziemy tutaj dużą ilość ciekawych postaci, z którymi będziemy ubijać interesy.

Ghost Recon Wildlands


Widoki w tej grze wyglądają bajecznie. W grze zmierzymy się z narkotykowymi baronami z Boliwii. Będziemy atakować z lądu, wody i powietrza

Horizon Zero Dawn


Takiej grafiki jeszcze nie widziałem. Niesamowite pejzaże, a stwory w tej grze potrafią być gigantyczne. Zobaczymy dynamiczny system pogodowy jak i rozwój talentów. Gra w której prymitywna ludzkość walczy z mechanicznymi „dinozaurami” na ruinach dzisiejszego świata. Jest to produkcja ambitna i finezyjna i z technicznego punktu widzenia.

For Honor


Świat For Honor jest dosyć surowy, lecz pełen pięknych dzikich okolic, majestatycznych budowli. Sieciowa gra akcji z widokiem TPP. W jednym miejscu walczyć będą wikingowie, samurajowie i rycerze. Zobaczymy tutaj realistyczny systemem walki. Gra charakteryzuje się sporą dozą brutalności.

Sniper Elite 4


Kolejna odsłona nagradzanej, bestsellerowej serii strzelanek. Będziemy wspomagać wojska aliantów i włoski ruch oporu. Mało jest gier w których walczymy wyłącznie snajperem. Zobaczymy gęste lasy, nazistowskie budowle oraz nieziemskie górskie klasztory.

Syberia 3


Fabuła jest kontynuacją historii z poprzednich gier z tej serii, jednak znajomość poprzednich odsłon cyklu nie jest wymagana. Ponad dekadę czekaliśmy na nową część gry. Syberia 3 zostanie pokazana w pełnym 3D.

Red Dead Redemption 2


Gra w stylu GTA, tylko że w klimatach Westernu. Będziemy mieli okazję zobaczyć cudowne krajobrazy Dzikiego Zachodu. Red Dead Redemption rozeszła się w nakładzie 14 mln egzemplarzy. Szacuje się, że produkcja Red Dead Redemption kosztowała 100 mln dolarów. Rockstar, żeby wyjść na zero potrzebowali sprzedać co najmniej 4 mln egzemplarzy. Dobrze, że się udało, bo dzięki temu będziemy mieć drugą część.

Kingdom Come: Deliverance


Pierwszoosobowa gra RPG, która przeniesie nas do średniowiecznej Europy.. Jeśli tytuł okaże się genialny to będzie można powiedzieć, że Europa Wschodnia robi najlepsze RPG z otwartym światem. W Polsce mamy Wiedźmina, a Czesi będą mieli Kingdom Come. Coraz więcej znaków na niebie wskazuje na to, że fani RPG dostana rewelacyjną grę.

God of War


God of War to piątą pełnoprawna odsłona serii slasherów. Głównym bohateremjest ponownie Kratos. W grze zobaczymy widowiskową oprawę graficzną i akcję. Pierwsza odsłona serii, która zadebiutowała na konsolach ósmej generacji. Będziemy walczyć z małymi i gigantycznymi potworami które zasłaniać będą prawie cały ekran.

Nioh


Mieszanka Bloodborne, Dark Souls, Onimushy i Ninja Gaiden. Gra akcji rozgrywająca się w realiach XVI-wiecznej Japonii. W grze wcielamy się w samuraj który będzie walczyć z ludźmi i stworami.

Destiny 2


Kontynuacja strzelaniny nastawionej na wieloosobową rozgrywkę. Gra otrzyma także mniejsze dodatki fabularne. Będą to mniejsze rozszerzenia, które będą udostępniane przez cały rok kalendarzowy. Do drugiej częście nie zostaną przeniesione wyposażenie i moce z jedynki

Uncharted: The Lost Legacy


Jest to samodzielny dodatek do Uncharted 4: A Thief’s End.  W tej grze wcielamy się w postać Chloe Frazer, która poszukuje w Indiach artefaktu. Akcja toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w ostatnich przygodach Nathana Drake’a. Gra zaoferuje więcej swobody niż Kres złodzieja. Tytuł zagłębi się też w kwestie pochodzenia Chloe, która jest pół-Indianką.

Gran Turismo Sport


Jedne z najlepszych wyścigów samochodowych w nowej odsłonie. W grze wcielimy się w kierowcę w trybie kariery. Tym razem będziemy się bawić z grafiką 4K i jeszcze lepszymi teksturami. Łączna liczba sprzedanych egzemplarzy gier z tej serii wynosi ponad 76 mln egzemplarzy (Dane z 2016 roku).

Dreadnought


Sieciowa gra bitewna powstaje na Unreal Engine 4 z myślą o komputerach PC. Pozwoli wcielić się w kapitana wielkiego statku kosmicznego. Będzie ona oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami. Rzadko możemy w grach komputerowych stanąć za sterem kosmicznego giganta, tak więc jest na co czekać.

Crackdown 3


Jeśli jesteście fanami kultowego Syndicate to ten tytuł powinien Wam się spodobać. Wcielamy się tutaj w przedstawiciela agencji walczącej z kryminalistami. Gra ma działać na Xbox Scorpio dzięki czemu rozgrywka ma odbywać się w 4K. W grze zobaczymy niespotykaną dotąd fizykę, która jest na tyle wymagająca, że korzystać będziemy do gry z serwerów zewnętrznych. Jeśli na przykład uszkodzisz balkon na górnym piętrze i on się zawali, to siła uderzenia sprawi, że zawalą się również dolne balkony. Będzie można zrobić dziurę w ścianie iwczuć się w snajpera lub zniszczyć w cudzysłowu całe miasto.

Sea of Thieves


Otwarty świat pełen przygód w którym stajemy się piratem. Czekają na nas liczne niebezpieczeństwa i pełno łupów do zgarnięcia. Przyjdzie nam walczyć z mitycznymi potworami lądowymi jak i morskimi. Trailer wygląda rewelacyjnie.

South Park: The Fractured but Whole


Gra miała mieć premierę w 2016 roku, ale ostatecznie zdecydowano się na 2017 rok. Miejmy nadzieję, że wpłynie to pozytywnie na jakość produkcji. W grze zobaczymy przestępczy półświatek South Parku. Będzie dużo chwil w których będziemy się śmiać do rozpuchu. Nie zabraknie żartów z amerykańskiego showbiznesu, aluzji politycznych, beknięć i pierdnięć. Czy będą żarty o Donaldzie Trupie, jeszcze nie wiadomo.

Torment: Tides of Numenera


Następca jednej z najlepszych gier RPG w historii. Magiczne miejscówki, niesamowite postacie i kilogramy miodu. Znajdziemy tutaj bogatą narrację i bardzo dużą ilość tekstu do czytania. Możemy też wybrnąć niemal z każdej sytuacji bez walki. Gra stawia główny nacisk na historię. Usłyszymy również polonizację z aktorami, takimi jak Andrzej Blumenfeld czy Piotr Fronczewski.

Resident Evil 7


Tym razem mamy widok pierwszoosobowy. Może to zwiększać poczucie przerażenia przy obcowaniu z przerażającą rodziną Bakerów. Strzelanina z nutką grozy w której zrezygnowano z ton pocisków i wybuchów na rzecz klimatu.

Halo Wars 2


W świecie Halo pojawi się nowy wróg, a zagładę całej planety może powstrzymać tylko załoga statku Spirit of Fire. Spodziewajmy się bitew na ogromną skalę z zastosowaniem broni dalekiej przyszłości. Starcia toczyć się będą na dużą skalę, a rozgrywka ma być bardzo emocjonująca.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *