13 najlepszych gier w 2016 roku

Lista najlepszych gier które pojawiły się w 2016 roku. Cud, miód i malina. Najlepsze tytuły w które graliśmy i które dawały nam najwięcej rozrywki. Nowa jakość w grafice komputerowej. Nowe misje i duża grywalność. Rok 2016 był rokiem dobrym dla gier komputerowych. Pojawiły się nowe niespodziewane tytuły oraz odświeżony wersje kultowych gier.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino


Kolejne duże rozszerzenie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ponad 20 godzin baśniowej zabawy. Kraina swoim obszarem jest porównywalna do Ziemi Niczyjej. Możesz odpocząć w swojej własnej winnicy jak i walczyć z nowymi potworami. Jedną z największych zmian jest przemodelowany interfejs gry, dzięki czemu gra stanie się przyjemniejsza. Twórcy popuścili wodze fantazji i stworzyli kontrowersyjne zakończenie gry. Świetny dodatek do jednego z najlepszych RPG jaki kiedykolwiek wyszedł.

XCOM 2


Absolutnie wszystko jest mistrzowskie w tej grze! W Xcom 2 czuć nadal czuć ducha legendarnego UFO: Enemy Unknown. Gra turowa nawet dzisiaj może być atrakcyjna i podniecająca.

Overwatch


Tytuł dopracowany i oferujący bardzo wciągającą rozgrywkę która przypomina Team Fortress 2 tylko, że z dużo większą liczbą bardziej zróżnicowanych postaci. Ta gra to odświeżenie gatunku drużynowych FPS-ów, które sprawiło, że ciężko oderwać się od klawiatury i myszki.

Uncharted 4: Kres Złodzieja


Akcja gry toczy się 3 lata po wydarzeniach z Uncharted 3. Jest to jedna z najlepszych gier pod względem grafiki.

Dark Souls III


Kultowa gra w której gracze umierają setki razy, powraca i jest najlepszą częścią serii. Rozgrywka skupia się głównie na walce. Wspaniała grafika, cudowna oprawa dźwiękowa i rewelacyjne pojedynki z bossami to jest to co tygryski lubią najbardziej.

Pokemon Go


Gra która była mega popularna latem 2016 roku. Miliony graczy nagle wyszło na ulicę i zaczęło szukać wirtualnych pokemonów. Gra, która stała się międzynarodowym fenomenem. Niestety już jesienią poziom zainteresowania gry spadł. Gra zarobiła dla twórców okrągły miliard dolarów!

Doom


Czyżby powrót do przeszłości? Mamy tutaj długą i wciągającą kampanię single-player i tryb wieloosobowy.

Far Cry: Primal


Twórcy zrobili to, co robi najlepiej. Ze sprawdzonej mechaniki gry stworzył coś nowego. Ach te prehistoryczne gady.

Deus Ex: Mankind Divided


Akcja gry zaczyna się po 2 latach od Human Revolution. Gra pokazuje świat, w którym przyjdzie nam lub naszym dzieciom żyć. Smutna prawda, ale zobaczycie, że tak będzie.

Stellaris


Ten tytuł rewolucjonizuje gatunek kosmicznych gier. Znajdziemy tutaj estetyczną oprawą audiowizualną i duże ilości miodu. Producent przykłada się i zamiast wydawać tak jak lubi: Duże ilości płatnych DLC – tworzy aktualizacji które poprawiają każdy aspekt gry na który narzekali gracze.

Civilization VI


Często bywało tak, że co druga Cywilizacja była słaba. Tutaj pojawił się wyjątek i Civilization VI zachwyca tak jak poprzedniczka Civilization V. Po raz kolejny Firaxis stanął na wysokości zadania. W grze czuć nową jakość. Przy czym dalej występuje syndrom „jednej tury”. Tak wspaniałej Cywilizacji nie było od dawien dawna.

Battlefield 1


Twórcy gry spisali się na medal przenosząc wszystko za co pokochaliśmy poprzednie gry z serii Battlefield. Akcja toczy się w realiach I wojny światowej.

The Last Guardian


Historia i sposób jej przedstawienia sprawiają, że warto sprawdzić ten tytuł. The Last Guardian jest tak niesamowita, że do grania trzeba przygotowywać chusteczki do ocierania oczu ze zdumienia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *