10 Interesujących Ciekawostek o Serialu Teoria Wielkiego Podrywu

teoria wielkiego podrywu
CBS ENTERTAINMENT

Teoria wielkiego podrywu to serial z grupy komedii. Amerykańska produkcja została stworzona przez Chucka Lorre i Billa Prady’ego.

Serial cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród największych krytyków tego gatunku. W naszym kraju możemy oglądać go na kanale Comedy Central w naszej telewizji.

Fabuła oparta jest na relacji kilku współlokatorów, którzy odróżniają się na tle innych młodych ludzi swoją inteligencją oraz specyficznym sposobem bycia.

Ich indywidualne historie sprawiają, że u widzów ukazuje się szeroki uśmiech na twarzach. Z tym serialem powiązanych jest wiele ciekawostek.

1. Ciekawym aspektem jest ten dotyczący jednego z bohaterów. Tylko Ci najbardziej spostrzegawczy obserwatorzy są w stanie zauważyć, że Leonard przez większość czasu nie posiada szkiełek w prywatnych okularach.

2. Wszelkie zdjęcia, które zostały robione na potrzebę tegoż serialu miały miejsce w Kalifornii, a konkretnie w Burbank. Efekty doskonałej pracy producentów możemy zauważyć na naszych ekranach, kiedy będziemy oglądać kolejny odcinek komediowego serialu.

3. W fabule znajdują się liczne wzory z zakresu fizyki oraz matematyki. Wielu z nas zastanawia się czy są one prawdziwe, czy to po prostu cyfry rozpisane na potrzeby scenografii. Odpowiedź jest prosta, ponieważ wszystkie równania są autentyczne. Nad poprawnością ich wykonywania, na planie filmowym czuwa oczywiście fizyk- David Saltzberg.

4. Jeden z bohaterów-Rajnesh posiadał liczne trudności, które związane były z komunikacją z płcią przeciwną. Wątek ten został zaczerpnięty z realnej sytuacji. Jeden z kolegów reżysera, z którymi pracował wcześniej w firmie posiadał ten problem i mężczyzna postanowił wykorzystać ten fakt dla urozmaicenia całej fabuły i dodania kolejnego wątku.

5. Mało kto wie, że pierwotna wersja tytułu tego serialu miała brzmieć Lenny, Penny and Kenny.

6. Sheldon swoim sposobem zachowania powoduje u widzów wyobrażenie tego bohatera jako mężczyzny, który zmaga się z chorobą Aspergera. Producenci zaprzeczają jednak temu przypuszczeniu i przedstawiają Sheldona jako zdrowego, młodego mężczyznę. Sam aktor również uważa, że rola, którą kreuje powiązana jest z jakąś odmianą autyzmu, dlatego wcielając się w rolę stara się uwidaczniać cechy, które na to mogą wskazywać.

7. Każdy z bohaterów posiada zdolności artystyczne, ponieważ grają oni na różnorodnych instrumentach muzycznych. Należy jednak dodać, iż aktorzy musieli nauczyć się grać na nich specjalnie na potrzeby produkcji tego serialu. Wcześniej nie posiadali takich zdolności.

8. Aktorka, która wciela się w rolę Amy Farrah Fowler jest jedyną osobą spośród aktorów, która obroniła pracę doktorancką i posiada tak wysokie wykształcenie.

9. Aktorka, która odgrywa rolę Penny jest jedyną postacią, której nazwisko nie jest nam znane. Fani serialu tworzą różnorodne teorie dotyczące jej danych, jednak oficjalna wersja nie jest poznana do tej pory.

10. Budynek, który stanowi scenografię w Teorii wielkiego podrywu składa się w rzeczywistości wyłącznie z jednego piętra.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *